Wpis z mikrobloga

Jeżeli pracuje w restauracji i jestem kelnerem weganinem i stwierdzę że nie będę podawać dań z mięsem klientom ponieważ jest to sprzeczne z moimi własnymi przekonaniami, PAMIĘTAJCIE według #4konserwy mój pracodawca NIE ma prawa mnie zwolnić. HONK HONK

#neuropa #bekazprawakow #heheszki #rakcontent #praca #prawo
saakaszi - Jeżeli pracuje w restauracji i jestem kelnerem weganinem i stwierdzę że ni...

źródło: comment_PiPNq4LsWe7ELrVJI0A5X88hlmuRAkur.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@merciless85: no i co firma ma zrobić po takim wpisie na forum pracownicznym? przyjdzie do tego pracownika para gejów kupić podwójny materac i kto da IKEI pewność, że gościu nie walnie focha albo może i zacznie cytować Biblię w ich obecności?
  • Odpowiedz
@merciless85: analogia jest taka, że jeśli kelner weganin podający mięso w dobrej restauracji na kuchni będzie mówił teksty w stylu "mięsożercy to zbrodniarze, jak wy możecie to robić" to zostanie wywalony z roboty tak samo jak ten gościu z IKEI
  • Odpowiedz
Jeżeli pracuje w restauracji i jestem kelnerem weganinem i stwierdzę że nie będę podawać dań z mięsem klientom ponieważ jest to sprzeczne z moimi własnymi przekonaniami, PAMIĘTAJCIE według #4konserwy mój pracodawca NIE ma prawa mnie zwolnić. HONK HONK


@saakaszi:

Za pomocą analogii można udowodnić wszystko.

Więc czy człowiek z tej analogii odmówił obsługi LGBTQ?
  • Odpowiedz
@Bezglutenu: jest to core biznesu, np. przyjdzie para gejów i będzie chciała umeblować wspólne mieszkanie i taki gościu biorąc pod uwagę, że wrzuca takie komentarze na forum pracownicze to dasz gwarancję, że na żywo przy kliencie nie zacznie cytować Biblii?

a skąd ten pomysł w ogóle wziął się w jego głowie? ponieważ od dziecka jest pod wpływem ordynarnej propagandy katolickiej
  • Odpowiedz
@Bezglutenu: został zwolniony za komentarz na forum pracowniczym, ja ci jedynie pokazuje co kierowało Ikeą, bo usilnie próbujesz tutaj pokazać wyimaginowane prześladowanie katolików, gościu sam sobie jest winny i tyle
  • Odpowiedz
@Bezglutenu: fanatyzm ideologiczny to jedynie kierował zwolnionym pracownikiem, dyrektora kierował co najwyżej rozsądek

tak się kręcisz w oparach absurdu, że pozostaje prychnąć, że jak zwykle interpretacja Biblii to kompletne widzimisię czytającego xD
  • Odpowiedz