Wpis z mikrobloga

@Fachmann: W Polsce zawsze w komunikacji miejskiej patrzę się w telefon zamiast na innych ludzi. Już Rafał Ziemkiewicz 15 lat temu opisał dlaczego w Polsce nie warto patrzeć na innych ludzi w komunikacji:

“Jeśli los cię rzuci do szczęśliwej Ameryki, zrób, drogi Czytelniku, prosty eksperyment. W metrze czy na ulicy – oczywiście, gdy jesteś w normalnej okolicy, a nie na którymś z bandyckich przedmieść największych metropolii – zacznij się przypatrywać przypadkowemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fachmann: Możesz poczytać coś. Ja tak przeczytałem kilka książek na czytniku. Bardzo przydatne urządzenie.
A od kiedy przesiadłem się na rower to już w ogóle nic nie czytam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Fachmann: czytałem kiedyś artykuł napisany przez jakiegoś psychologa, który twierdził, że nie ma czegoś takiego, jak uzależnienie od technologii/komórki/internetu, bo to zbyt szerokie pojęcie i nie można tak uogólniać. Można najwyżej mówić o uzależnieniu od gier, mediów społecznościowych, itp.

A tak btw to ja sobie nie wyobrażam odciąć się od smartfona, przecież to tak zajebiste narzędzie, że bez niego wraca się do średniowiecza. Jestem dumnym cyborgiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fachmann: Ehhh jeszcze bardziej mnie rozwala jak każdy ma ogromny ból dupy o to, że ktoś poszedł na przykład do restauracji i nie gapi się przez okno albo w stół tylko korzysta z telefonu.
Rzeczywiście #!$%@? wielki problem, a jeszcze większy ból dupy jest jak przy stole siedzą dwie osoby i korzystają z telefonu.
Wtedy to już w ogóle jest masakra i nikt nie bierze po uwagę, że ktoś może nie
Ja bym kleil kobietom na szybach w samochodzie bo #!$%@? można dostać jak widać że w korku czy na światłach stoi i pisze te #!$%@? wiadomości. I wielce zdziwiona że ktoś trabi bo się zagapila. Nie to że faceci sa świeci ale baby jednak w tym #!$%@? rządzą
@kostniczka: mój ojciec około 20 lat temu kupił sobie kawał ziemi z myślą aby się wybudować, co też uczynił. Jego marzeniem było aby rodzina miało swego rodzaju azyl. W międzyczasie plan zagospodarowania się zmienił i przy jego granicy (100m od domu) ma powstać dojazd do Obwodnicy Kaszubskiej koło Żukowa...skończy się tym, że też zamiast na drzewa i pola będzie patrzył na bariery akustyczne i słuchał szumu samochodów, no chyba że elektryki
@Fachmann: Mieszkasz we Wrocławiu, najbardziej przyjaznym, pełnym sympatycznych ludzi i rozwiniętym mieście w Polsce. Rzeczywistość za oknem jest godna pozazdroszczenia patrząc z perspektywy reszty kraju, więc jest na co patrzeć.
@Fachmann: Dziwne, ze nikt nie pomyslal o czytaniu ksiazki. Siedze 8 godzin bite przed komputerem i kazda minute w metrze wykorzystuje na czytanie chociaz czasem smrawdzam tez mirko ;) Jestescie zalosnymi amebami ;))