Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Fachmann: czytałem kiedyś artykuł napisany przez jakiegoś psychologa, który twierdził, że nie ma czegoś takiego, jak uzależnienie od technologii/komórki/internetu, bo to zbyt szerokie pojęcie i nie można tak uogólniać. Można najwyżej mówić o uzależnieniu od gier, mediów społecznościowych, itp.

A tak btw to ja sobie nie wyobrażam odciąć się od smartfona, przecież to tak zajebiste narzędzie, że bez niego wraca się do średniowiecza. Jestem dumnym cyborgiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fachmann: Ehhh jeszcze bardziej mnie rozwala jak każdy ma ogromny ból dupy o to, że ktoś poszedł na przykład do restauracji i nie gapi się przez okno albo w stół tylko korzysta z telefonu.
Rzeczywiście #!$%@? wielki problem, a jeszcze większy ból dupy jest jak przy stole siedzą dwie osoby i korzystają z telefonu.
Wtedy to już w ogóle jest masakra i nikt nie bierze po uwagę, że ktoś może nie
Ja bym kleil kobietom na szybach w samochodzie bo #!$%@? można dostać jak widać że w korku czy na światłach stoi i pisze te #!$%@? wiadomości. I wielce zdziwiona że ktoś trabi bo się zagapila. Nie to że faceci sa świeci ale baby jednak w tym #!$%@? rządzą