Wpis z mikrobloga

Na grupie Hydepark Vogule Poland (tak przy okazji polecam gorąco) jest wręcz istna wojna w komentarzach pod tym screenem. To teraz pytanie do wykopkow, to już otyłość i fuj czy piękne zdrowe kształty jak to twierdzi 80% komentujących na tej grupce? #pytaniedoeksperta #pytanie #rozowepaski #bekazgrubasow
Pobierz
źródło: comment_cJuZLZ1uWFxpEsykuLpNNnCH39ZlgoEB.jpg
  • 107
@Thachi: ciii nie słuchaj jej #!$%@? jej się już od tego ćpania, a mi tez się pomyliło bo myślałam ze to ty napisałeś ze najlepiej do 27% i potem taka dupa z tłuszczem, także mój błąd zwracam honor
są grube, ale w sumie who cares, to ich problem. To że szczupła sylwetka wygląda lepiej, to pewnie większość ludzi się zgodzi, ale, nawet jeśli są grube, to chyba nic w tym złego jak się wystroją i jebną sesyjkę xd


@hyperballad: Tylko, że one promują chorobę jako stan, który jest ok i trzeba to akceptować. To nie nadwaga, to chorobliwa otyłość.To jest filimik, który podesłałem w podobnej sprawie @gansevudei
Wystarczy zapytać jakie mają BMI, krótka piłka. Ktoś ten wskaźnik po coś #!$%@? wymyślił.


@radziuxd: Bzdurny wskaźnik, potrafię wskazać sporo aktorów, którzy nie są grubi, a przekraczają BMI.
Dwayne Johnson to BMI 34. To była krótka piłka.