Wpis z mikrobloga

@biedroncia: Mam taką zasadę bikini. Jeżeli kobieta waży tyle, że żeby dobrze wyjść na pozowanej, retuszowanej, profesjonalnej sesji zdjęciowej musi włożyć więcej niż bikini, to znaczy, że jest jej za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biedroncia: Tak, subiektywnie rzecz biorąc te panie są grube. Mają nadwagę. Są otyłe.
Do tego zgodnie z modnymi niestety trendami, próbują wmawiać wszystkim dookoła a przede wszystkim sobie, że to nie problem.
Tak, to jest problem. Poza przypadkami uwarunkowania genetycznego i chorób - gdzie faktycznie bez pomocy chirurga się nie obejdzie, to jest to gruby problem.
Chyba ze jesteś grubaską zarabiająca na portalach z kamerkami w sekcji "XXL" czy tam
  • Odpowiedz
@biedroncia: Jeszcze zdrowe i atrakcyjne, widać wcięcie w talii. Ale jak przytyją tak z 5-10kg to już będzie trochę za dużo. Ich ciała są blisko granicy, ale jak dla mnie super. Zależy też co kto lubi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@biedroncia: też jestem w tej grupie kochana <3 moim zdaniem fuj, ale głównie dlatego, że nie trawię tej dziewczyny. Gdybym ją lubiła i szanowała pewnie inaczej odbierałabym zdjęcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biedroncia: ale przecież jest na świecie w #!$%@? chłopa które lubią puszyste panie, to tylko różowe są #!$%@? wymagające i tylko ruhajo Czadow...
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ale nie skaczmy też w skrajności. Ta po prawej to zupełnie inna liga niż te ze zdjęcia opa. Ja laski ze zgrabnym i wydatnym tyłkiem uwielbiam - tylko ciężko o takie, bo do tego trzeba mieć genetykę + chodzić na siłownię, a nie łoić driny co drugi wieczór z psiapsiółkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz