Wpis z mikrobloga

Znam ją osobiście i wydaje mi się, że to nie jest żadna reklama zdrowych kształtów tylko wyższy poziom #!$%@?. Po tym co ostatnio wstawia widac, że mocno sobie nie radzi ze swoim wyglądem, ale udaje, że jest spoko. To zdjęcie byłoby spoko gdyby serio „promowała” coś z czym czuje się dobrze, a nie tylko odgrywała jakieś szopki.
@taalarek: A na #!$%@? mają się brać za siebie? Na #!$%@? ludzie mają w ogóle się przejmować tym, czy mają ten kilogram za dużo czy za mało, skoro dobrze się ze sobą czują?

To czy dziewczyna dobrze wygląda czy nie to w dużej mierze kwestia ubioru i każdy facet to powie, jeżeli ma oczy.

@Thachi: ciii nie słuchaj jej #!$%@? jej się już od tego ćpania, a mi tez się pomyliło bo myślałam ze to ty napisałeś ze najlepiej do 27% i potem taka dupa z tłuszczem, także mój błąd zwracam honor
są grube, ale w sumie who cares, to ich problem. To że szczupła sylwetka wygląda lepiej, to pewnie większość ludzi się zgodzi, ale, nawet jeśli są grube, to chyba nic w tym złego jak się wystroją i jebną sesyjkę xd


@hyperballad: Tylko, że one promują chorobę jako stan, który jest ok i trzeba to akceptować. To nie nadwaga, to chorobliwa otyłość.To jest filimik, który podesłałem w podobnej sprawie @gansevudei
Wystarczy zapytać jakie mają BMI, krótka piłka. Ktoś ten wskaźnik po coś #!$%@? wymyślił.


@radziuxd: Bzdurny wskaźnik, potrafię wskazać sporo aktorów, którzy nie są grubi, a przekraczają BMI.
Dwayne Johnson to BMI 34. To była krótka piłka.