Wpis z mikrobloga

Help. Wykańczam mieszkanie i poszukuję sprzetu AGD. I nie wiem na co zwrócić uwagę na etapie samego wykańczania żeby dobrze przygotować pod te sprzęty wszystko.

Potrzebuję:
- płytę indukcyją 60cm szerokości
- zmywarkę 60cm
- piekarnik do zabudowy
- mikrofalę do zabudowy
- lodówkę do zabudowy (szerokość pewnie 54, a nie wiecej niż 60 na pewno i wysokość ~193, nie ma za dużego wyboru)
- pralkę
- suszarkę

Jestem zupełnie zielony i nie wiem jakie kryteria przyjąć przy wyborze, a bardziej ufam przypadkowym ludziom z portalu ze śmiesznymi obrazkami niż doradcom z #rtveuroagd czy innego #mediamarkt
Co do pralki i suszarki to polecano mi produkty #bosh. Ale nawet jak nie konkretne modele to może polecicie na co warto zwracać uwagę.

#wykanczajzwykopem #remontujzwykopem #remont #agd
  • 7
- zmywarkę 60cm


@KotoFan: szuflada na sztućce

Co do pralki i suszarki to polecano mi produkty #bosh. Ale nawet jak nie konkretne modele to może polecicie na co warto zwracać uwagę.


@KotoFan: z wymiennymi łożyskami (seria wan, niektóre wae), dobre są też electroluxy, pomimo tego, że nie mają wymiennych łożysk, ale potrafią długo chodzić

- płytę indukcyją 60cm szerokości


@KotoFan: brałbym taką z łączonymi wszystkimi polami

- piekarnik
@KotoFan: płyta - ja polecam te z ikei- za 999zł dorwałem świetny model, z obowiązkowym boost'em i 5 letnią gwarancją.
Zmywarka tylko Siemens, szczególnie wyższe modele bo robione w DE, dobrze, żeby miała projektor podłogowy, tackę na sztućce. Po co ci 60cm? 45cm jak nie masz gromady dzieci to wystarcza.

Piekarnik - jak chcesz po prostu mieć do okazjonalnego użytkowania to z ikei są w fajnych cenach bez bajerów a i