Wpis z mikrobloga

14.06.2019 <- zapamiętajcie Mirki to datę. To dziś jest przełomowy dzień w którym zaczyna się #!$%@? mi że jeszcze nie mam pierścionka na palcu.
Jako że moja dobroć, czułość, wieczne ogarnięcie, przejmowanie inicjatywy, uśmiech na twarzy, seks na zawołanie, obiad pod nos nie zostały w żaden sposób docenione do tego stopnia, że nawet nie czuję się kochana (bo o pierścionku nie mówię - nie dla mnie jest to przeznaczone) zmieniam taktykę jak zapowiadałam kilka dni wcześniej. Niebieski nie docenił mnie jak byłam najlepsza, to teraz będę gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłam dziś zimna jak lód. No oki, kilka razy się do niego uśmiechnęłam, ale postanowiłam że nie przejmuję żadnej inicjatywy. Oczywiście na początku czekał aż standardowo ja się do niego przytulę, ale nic z tego - położyłam się obok i zaczęłam oglądać fb. Dobre pół godziny tak siedzieliśmy obok siebie bez słowa. W końcu królewicz sam bardzo nieśmiało się przytulił. Zaproponował lody "Ale no nie wiem, jak ty chcesz"... "Ja nie wiem, jak ty chcesz". W końcu pojechaliśmy. Dwa razy zapytał czemu jestem smutna "Nic się nie stało" - odpowiadałam. Na lodach ja zapłaciłam, żeby nie wyjść na p0lkę. Poprosiłam jeszcze żeby mnie podwiózł do sklepu. Potem odwiózł mnie do domu. W między czasie próbował coś zagadywać. Odpowiadałam normalnym tonem ale krótko zwięźle i na temat. W sumie to zamieniliśmy w ciągu dzisiejszego spotkania kilka zdań. Tak traktuje się samice beta takie jak ja. Gdybym była prawdziwą kobietą, to facet od razu by się zainteresowal, chciał przytulić, pogadać o co chodzi, ale spoko. Może miał jakiś dysonans poznawczy.
Kurła, taka postawa w związku jest mega męcząca. Jestem bardziej zmęczona dzisiejszym dniem niż po przebiegnięciu ultramaratonu...
#psychologia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm #silnaniezaleznakobieta

  • 210
  • Odpowiedz
@Thachi ona wie I czuje, że stać ją na więcej. Chce się utwierdzić w tym, że robi dobrze, pokazując dzisiejszą sytuację. Na tej podstawie twierdzę, że jest na tyle silna, żeby stać ją było na kogus, kto tę siłę doceni.
  • Odpowiedz
@agaja: Słuchaj, jeżeli ona nie jest dla niego wartościowa to dlaczego mimo to i tak ot tak ma się jej coś NALEŻYĆ? Dlaczego odgórnie ma się jej należyć bycie kochanym i docenianym? Na to trzeba zapracować
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Nie za bardzo rozumiem czemu mnie wołasz. Nie bierz tego do siebie ale przecież zainteresował się zapytał się czemu jesteś smutna itd.. a Ty zamiast pogadać co Ci leży na sercu to robisz szopki. Dam Ci tipa nie licz na to że facet się czegoś domyśli. Rozmowa to podstawa. Powiedz mu to co napisałaś tutaj.

Nie zrobiłaś tego bo boisz się że cię nie kocha albo od Ciebie odejdzie po
  • Odpowiedz