Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", jak to Neuropki tłumaczyli tych ludzi co mieli ból dupy o babe z kutongiem na plakacie, i przepraszają SJW i lewaków z Twittera na kolanach i dodadzą opcje bycia trans do gry.

Umówmy się: gdyby nie ta afera, nigdy by takich opcji nie robili.

#cyberpunk2077 #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
G.....t - Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", ...

źródło: comment_LHjEIQzZIz43XcXS4AzRVyvG5Jlw1Qku.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Grzolsat: typie ale przecież ten cybernetyczny #!$%@? o którym cały czas tak mówisz był w grze zanim rozdmuchano afere i jeszcze przed tą dzisiejsza zapowiedzią
Usuwasz konto ?
  • Odpowiedz
@Grzolsat: A mnie zastanawia jedno - czemu pokazywanie osób transpłciowych w grze jest dyskryminacją osób o odmiennej orientacji? To tak jakby pokazywanie murzynów było dyskryminacją ze względu na rasę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grzolsat: Do mnie co chwilę dzwoni ktoś z CDP Red i pyta co mają zrobić z grą, żeby się podobała lewactwu, a #!$%@?ła prawaczków. Nie mogę się doczekać trzasku pękających dup prawactwa jak zobaczą postać graną przez Keanu(Johnmy Silverhand) w koszulce KONSTYTUCJA wspominającą dwóch największych dobrodzieji w walce z złymi korporacjami - Sorosa i L. Wałęsę.
#bekazprawakow #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Stary, przecież nawet na zdjęciu co podesłałeś widać laskę co nie ma twarzy xDDD I zakłada sobie nową.

Jeśli są w tych czasach w stanie wymienić pół głowy, przy tym zachowując świadomość itp, co to za problem w takim razie wymienić organy rozrodcze? Nawet tak dla hecy, na jeden dzień.

Przy takim settingu, wręcz brakiem by było takiej opcji. Jakichkolwiek poglądów się na to by nie miało.
Nie wiem,
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Naprawdę myślałeś, że studio teraz na chybcika wprowadza do gry transów przez jakieś wrzaski? xDDD
To całe "lewactwo" nigdy nie byłoby tak istotne gdyby nie ludzie tacy jak ty, którzy w każdej sprawie sami dodają mu wartości.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Czy ty naprawdę #!$%@?łeś się do tego że w grze osadzonej w futurystycznym świecie, gdzie modyfikacje ciała i transhumanizm są na porządku dziennym będą transpłciowe postacie? XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzolsat: spokojnie do Polski zrobią specjalną wersje bez transgender tak samo jak robią wersje gier bez swastyki w Niemczech tak żeby pasowało pod grupę odbiorczą p0laków którzy boją się metalowego #!$%@? u laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzolsat: a w sumie jak sobie wyobrazasz swiat cyberpunka? Grzeczne punki-katole, ktore wieczorami chodza do kosciolka i wyznaja zasade; kobieta i mezczyzna to normalna rodzina? Plus codziennie przed spaniem jak robia pacierz, to modla sie w intencji czysto rasowego uniwersum? xdd
Ja jestem hetero i chetnie stworze transa #!$%@?, ktory bedzie jezdzic na garbach sebkow i kucow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz