Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", jak to Neuropki tłumaczyli tych ludzi co mieli ból dupy o babe z kutongiem na plakacie, i przepraszają SJW i lewaków z Twittera na kolanach i dodadzą opcje bycia trans do gry.

Umówmy się: gdyby nie ta afera, nigdy by takich opcji nie robili.

#cyberpunk2077 #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
G.....t - Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", ...

źródło: comment_LHjEIQzZIz43XcXS4AzRVyvG5Jlw1Qku.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
No tak bo dodanie takiej opcji to 2 tygodnie klikania w komputer XD
Nie ważne że pół postaci jest egzoszkieletem - dorobienie sobie metalowego #!$%@? to jest "zatańczenie tak jak im lewactwo i SJW zagra"
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Przecież od początków tworzenia o tym mówili xD

To nie jest tak, że "ooo, dostaliśmy parę komentarzy od oburzonych, szybko szybko musimy coś zrobić". Świat Cuberpunka jest od podstaw przepełniony modyfikacjami ciała - rozumienie płci jest płynne. Ba, chyba w oryginale masz jakieś specjalne wszczepy. Kolego, ty się zwyczajnie oburzasz na materiał źródłowy xD
  • Odpowiedz
@Grzolsat: ja pytam o twoje twierdzenia o tym jak to cyberpunk zniszczy lewactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli uwazasz to za atak personalny, musze przypomniec, ze w ramach walki z politpoprawnoscia bede nazywal urojenia urojeniami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Grzolsat: mi to taka opcja koło dupy lata, ale szkoda że to daje pretekst do przesunięcia premiery i to nawet znacząco, bo jeżeli chcą dobrze odwzorować queerów to trzeba jeszcze dorobić całą stertę #!$%@? dialogów.
  • Odpowiedz
Specjalnie dla jakieś mniejszości i "noname'ów" przesuną premierę gry


@Grzolsat: To jest dopiero informacja z dupy xD

Chłopie. Ja #!$%@?ę. To jest Cyberpunk, z założenia jest anarchistyczny, łamiący normy społeczne, a tożsamość jest poddawana nieustannej redefinicji. Jeżeli cię to boli, to zwyczajnie ten gatunek nie jest dla ciebie. Zwyczajnie nie da się pominąć kwestii modyfikacji ciała. Nie chce mi się szukać starych wywiadów, ale jestem na 120% przekonany, że ludzie
  • Odpowiedz
  • 2
To nie jest tak, że "ooo, dostaliśmy parę komentarzy od oburzonych, szybko szybko musimy coś zrobić".


@jaqqu7 No popatrz co za zbieg okoliczności że akurat w czasie trwania tej afery mówią o tym. Co za przypadek.
  • Odpowiedz