Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", jak to Neuropki tłumaczyli tych ludzi co mieli ból dupy o babe z kutongiem na plakacie, i przepraszają SJW i lewaków z Twittera na kolanach i dodadzą opcje bycia trans do gry.

Umówmy się: gdyby nie ta afera, nigdy by takich opcji nie robili.

#cyberpunk2077 #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
Pobierz G.....t - Tak jak przewidywałem.

CDPR ukorzył się przed tymi "kilkoma krzykaczami", ...
źródło: comment_LHjEIQzZIz43XcXS4AzRVyvG5Jlw1Qku.jpg
  • 98
To jest Cyberpunk, z założenia jest anarchistyczny, łamiący normy społeczne, a tożsamość jest poddawana nieustannej redefinicji.


@jaqqu7 Podaj mi cytat z podręcznika do Cyberpunku 2020 autorstwa Mike'a Pontsmith'a gdzie jest wyraźnie napisane że baba może sobie zrobić cybernetycznego #!$%@? a usunę konto.
Podaj cytat, że nie może...


@gregor40 Piękny przykład Argumentum ad Ignorantam. Brak dowodu fałszywości, nie jest dowodem prawdziwości. Kto wysuwa tezę, ten powinien dążyć do jej udowodnienia.
Nie próbuj odwracać kota ogonem,


@jaqqu7 Nic nie odwracam. Nie dostarczałeś mi dowodów więc nic nie będę usuwał.

Tak na marginesie, nawet jakbyś mi zacytował cytat z podręcznika gdzie by było napisane wprost "cybernetyczny #!$%@? dla kobiet" to i tak bym konta nie usunął. Nie wiem dlaczego wziąłeś na serio że usunę konto tylko dlatego że jakiś random z internetu powie mi że nie mam racji ( ͡° ͜ʖ ͡
@Grzolsat: Szkoda tego komentować. Nie trzymasz się własnego słowa i nie wychodzisz na kozaka, a na kogoś dokładnie przeciwnego. Co do cybera. Nie kupuj, nie graj. Proste. Widzę, że masz ostre motywy wyparcia- szczególnie jak ładnie sobie sam wytłumaczyłeś transa elfa z wiedzmina. No a ten gej myśliwy to kim był? A wybór opcji dialogowej dla Ciri w saunie- wolę dziewczyny- to co halucynacja?