Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
@LM317K: jak dla mnie HBO GO lepsze, ale pod względem promowania wszelkiej różnorodności nie odstają. Dla przykładu, ostatnio wypuścili nowy serial "Rok za rokiem" (polecam), którego opis to: Sześcioodcinkowa historia członków przeciętnej rodziny z Manchesteru opowiedziana na przestrzeni piętnastu lat od teraz.
Ta przeciętna rodzina to rodzeństwo, w składzie:
-brat gej
-siostra niepełnosprawna, samotna matka
-brat, który poślubił czarnoskórą kobietę
-siostra ekolog
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arczer No nie bardzo. Specjalnie hiperbolizujesz aby było na twoją korzyść, nie jesteś jedyny który chodzi do kina / ogląda netflixa itd., najczęściej jest to 1 para / postać w filmie... To żadna homopropaganda po prostu irl też istnieją homoseksualiści (wow) i uwaga! też mają uczucia, które chcą pokazać między sobą np. przytulanie (tak jak u par hetero).
@husky83: to co Netflix #!$%@?ł w nowym slasherze to już przechodzi pojęcie. Mamy uciskaną muzułmankę która przyjaźni się z czarną koleżanką. Atakuje ją biała z tej samej szkoły. Para gejów plus jeszcze jeden bi, mieszka niedaleko zadeklarowanej lesbijki z problemami psychicznymi z czego jeden udaje że jest hetero. A to tylko 2 odcinki które jakoś przebrnąłem, serial miał dobry 1 i 2 sezon. 3 to jakaś propagandowa kupa. Jak ktoś widział
@penguin: @mojwa: Masz tu próbkę, dodajmy że w połowie z tych produkcji jest kilka wciśniętych postaci LGBT xD
'Orange Is the New Black'
'Sense8'
'House of Cards'
'Mindhunter'
'Ozark'
'Narcos'
'Atypical'
'Chilling Adventures of Sabrina'
'13 Reasons Why'
'One Day at a Time'
'GLOW'
'The Haunting of Hill House'
'The OA'
'Dear White People'
'A Series of Unfortunate Events'
'The Crown'
'Master of None'
'Godless'
'Jessica Jones'
'Luke Cage'
'Everything