Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
@mojwa: bo olbrzymiej części społeczeństwa to nie przeszkadza - bo takie związki dotyczą także ich, w przeciwieństwie do oglądania dwóch całujących się facetów - to dla większości ludzi jest po prostu nienaturalne i niezbyt miłe w oglądaniu.

Co do normalności tak jak mówię - nie wypowiadam się, bo mam na ten temat pewną teorię, której fani LGBT raczej nie zaakceptują...
@mojwa: Dlatego moją teorię zostawiam dla siebie :-) Ale zgodzisz się ze mną, że olbrzymia większość społeczeństwa jest jednak heteroseksualna (ok. 98-99%), a z nich większość (tutaj cyferek nie znam) raczej nie ma ochoty oglądania takich scen.... Nie mam nic do homoseksualistów - niech sobie są, niech sobie robią co chcą, ba, niech się na ulicy trzymają za ręce, ale niech nie narzucają mi poglądów, niech nie mówią co mam oglądać