Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
raczej ok 95%. A przeszkadza to zdecydowanie czesciej mezczyznom niz kobietom.

I przeciez nikt Ci nie narzuca niczego, jest jakis obowiązek ogladania produkcji netflixa?


@mojwa: To dlatego, że kobiety są z natury bardziej skłonne być biseksualne. Kobiecie robi mniejszy problem pocałować inną kobietę czy trzymać ją za rękę niż facetowi. Tak było od zawsze. Dlaczego? Nie wiem.
@WujaAndzej
@husky83 gość pisze że mu przeszkadza wszechobecny, wciskany na siłę wątek gejowski, więc napewno ich pragnie podświadomie.
.
A jak wku*wia mnie kamień w bucie, to tez podświadomie go pragne?
.
Jak kogoś #!$%@? molestowanie w pracy, to podświadomie tego pragnie?
.
A wszyscy czarni świata podświadomie pragną białej supremacji xD

Skad wy bierzecie tak poronione pomysły?
@husky83: Netflix oszalał, bo w ich serialach są wątki homoseksualne, a w prawdziwości jest 1-2% homoseksualistów!!!!!11!!!1!
A widzieliście filmy Marvela? Tam to popłynęli!!!! Na 50 bohaterów 40 jest superbohaterami z supermocami, a w rzeczywistości to 0% ludności ma supermoce :/ pieprzone zakłamywanie świata i superbohateropropaganda działa w najlepsze bo te filmy zarabiają ogromne pieniądze :/ oni już mają plan, nie bójcie się. Następne będą statki kosmiczne i latające drzewa. Zobaczycie, przez
Co jak jest gejem to nie może być #!$%@? żeby go nienawidzić? Bo nie mogę go przecież nienawidzić bo tolerancja


@Raffaello96: jak gej jest zły, to go sie wyrzuca z produkcji.
pozdrawia kevin spacey i house of cards xD
@wcfilmowe: no i popłynąłeś :-) Filmy o superbohaterach z definicji są fantastyką. Mało tego - są o superbohaterach, więc jeśli nie chcę oglądać niczego o superbohaterach - nie oglądam...
A tymczasem film o którym mówię:

Gatunki:

Thrillery telewizyjne

Dramaty telewizyjne

Amerykańskie seriale i programy


Kategorie:

Zmysłowe

Trzymające w napięciu


Jak widać nie jest o homoseksualistach, przynajmniej wg kategorii czy gatunków..
Wracając do Twojego Marvela - gdyby był opisany jako 'historyczny' czy