Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
raczej ok 95%


@mojwa: raczej nie :-) Niektóre środowiska mówią nawet o 10-20% homoseksualistów w społeczeństwie, ale jednak większość badań podaje wynik między 1 a 2%...

I przeciez nikt Ci nie narzuca niczego, jest jakis obowiązek ogladania produkcji netflixa?

Chcę obejrzeć zwykły film, który w opisie i przydziale do kategorii nie ma LGBT. A tutaj wyskakuje trzech facetów z gołymi dupami i zaczynają się ślinić do siebie. Sorry, ale to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mojwa: może dlatego że idąc ulicą/do klubu/poudanejakcjiratujacejswiatodzaglady większość facetów myśli o poderwaniu kobiety, a nie wyruchaniu przypadkowego kolesia, więc jest to normalne że pojawiało się w filmach, gdy na przykład bohater ratował kobietę z opresji. Gdy ratował faceta z opresji przybijali sobie piątkę i szli na piwo, tak było do niedawna. Teraz oczywiście trzeba napisać w scenariuszu że #!$%@?ą się w sobie, bo norma lgbt musi być wyrobiona xD
@mojwa: nie wiem co dyskutujesz, netflix przesadnie pcha poprawnosc polityczna do KAZDEGO filmu i o ile blizej mi do bycia lewakiem niz prawakiem tak zaczyna mnie to juz irytowac. Dajmy na ten przyklad film Sex Education. Glowny bohater bialy, syn rozwodki ktora zdradzil BIALY maz. Jego najlepszy kumpel to CZARNY GEJ i TRANSSEKSUALISTA ktory pochodzi z ksiazkowej kochajacej sie CZARNEJ rodziny. Nastepni BIALI rodzice tym razem bohaterki to ZADLUZENI ALKOHOLICY. Zdawac
Marsze równości? Po co? Czy są marsze heteroseksualnych?


@husky83: ten argument akurat z dupy bo heteroseksualni maja wiecej praw niz homoseksualni. Ale jak tak dalej pojdzie to takie marsze beda ( ͡° ͜ʖ ͡°)