Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
@Tylko_na_chwilke: ale efekt osiągnięty, trzeba wybrać 'mniejsze zło' i tym samym i tak się oswajać z... (ciśnie mi się tutaj słowo 'zboczeniami', ale zaraz by mnie zagryźli zwolennicy LGBT) innymi relacjami niż typowa, jedyna sensowna pod względem biologicznym i zachowania gatunku - heteroseksualna..

@MangoZjem:

to jebnales przykladem ktory w nazwie gatunku ma slowo FIKCJA.


wszystkie filmy i seriale które nie są dokumentami to FIKCJA (dodatkowo w S-F chodzi o fikcję dotyczącą rozwoju nauki a nie społeczeństwa czy czegotam chcesz)

no tak tak. i dlatego te postaci sa bardziej znane od Neila Patrica Harrisa ktory w HIMYM gral heteroseksualnego ruchacza, Tonego Starka czy Harrego Pottera. A nie, czekaj nie sa one jak to powiedziales bardziej
@husky83 To , że pokazują takie związki to nic złego. IMHO normalna rzecz. Bardziej mnie śmieszy jak w serialu, który nie jest o związkach specjalnie wstawiania scenę na doczepkę aby taki związek pokazać. Wypada to sztucznie doklejone ale taka moda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dlaczego nie mogą promować LGBT lesbijkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@husky83: jakieś 10 lat temu był taki serial The L Word. Poszukaj, może jeszcze gdzieś się kisi na torrentach. Będziesz mógł sobie przy nim do woli walić niemca po kasku, jak cię tak rajcuje lesbijski seks.
@WujaAndzej a to nie jest tak że nikt nie szuka takich wątków żeby obejrzeć film tylko ogląda film i nagle taki wątek się pojawia ? Czyli to przypadek a nie chęć . Szukanie takich filmów no trochę mija się z celem bo to tak jakbyś szukał filmów gdzie nie ma czarnych aktorów . No po prostu chcesz obejrzeć film bez tego co cię denerwuje i interesuje a nie skupiasz się na przypadku
Będziemy palić was na stosach, jesteście obrzydliwi, brzydzę się wami, jeszcze przyjdzie na was czas, państwo nie będzie wiecznie was chronić przed normalnymi ludźmi, szykujcie się na piekło wy degeneraci.
to jebnales przykladem ktory w nazwie gatunku ma slowo FIKCJA


@MangoZjem: To jak w nazwie filmu nie ma słowa "fikcja" to jest naprawdę? O kurde! W takim razie wiesz może pod jakim adresem jest szpital dr. House'a? Bo mnie coś ostatnio w krzyżu łamie, a słyszałem że jest dobry w swoim fachu.
To jak w nazwie filmu nie ma słowa "fikcja" to jest naprawdę?


@wcfilmowe: nie w tytule a w gatunku. serio mam Ci tlumaczyc nazwe s-f i fantasy? to pierwsze dotyczy korzystania z technologii ktora nie istnieje, to drugie kreowania calego swiata (zazwyczaj przypominajacego sredniowiecze) w ktorym wystepuja stworzenia ktore nie istnieja.