Wpis z mikrobloga

@gansevudei pseudo patrioci połowa nie zna nawet ważnych polskich dat, np chrzest polski, bitwa pod Grunwaldem, potop szwedzki, rozbiory, wybuch 2 wojny data, powstanie, stan wojenny, koniec komunizmu w Polsce. A co najlepsze to e przypadku 1944 mają nie raz na bluzach wypisane. Czyli idąc tym tokiem myślenia. Aby być patriotą nie trzeba znać historii Polski tylko wystarczy mieć ubiór narodowca i lać każdego kto jest innego zdania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RicardoMilos: Masz prawo czegoś nie lubić, w tym także tych flag, ale żaden z tych wypadków nie jest znieważeniem flagi. I fakt, że akurat Tobie się to nie podoba też nie powoduje, że nagle znieważeniem się stanie.
@gansevudei przeciez lewactwo od zawsze sra na Polske i Polakow, a ruchanie w anal jest ok. 1000 na 1001 komenatrzy dodanych przez neurope to obraza uczuc religijnych i Polakow, ale nie waż sie obrazac uczuc pederastow
@gansevudei: Bo ja wiem, synbole narodowe od dawna sa uznawane za pewne sacrum, nie bez powodu trzymanie sztandaru wojskowego bylo pewnego rodzaju przywilejem. Czesro tez dlatego sztandar byl celem ataku, aby obnizyc morale przeciwnika.
@gansevudei: przed chwilą zaplusowałem komentarz pod wpisem szkalującym parady równości i tutaj go zacytuję: Cherry Picking to proces obierania dowodów lub danych statystycznych w taki sposób, aby przedstawione informacje zgadzały się z przekonaniami osoby dokonującej tego procesu.
Myślę, że te sytuacje znieważają flagę zdaniem większości osób o prawicowych poglądach.
Ja nie wiem na #!$%@? wy się wszyscy tak obrzucacie łajnem