Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: @spidero: @Zelber: @biamiVajs: @SmaletzWyborny: @Skogyr: @Cumill: @matiimakaka:

Ale wykopki z Was sami hejterzy. Nie mogę przepatrzeć na ten jad, który się z Was wylewa! Chłopaki pokazują, ze dzięki swoim suplementom, metodom i genowi da się osiągnąć takie sylwetki oraz za darmo dzielą się swoją ogromną wiedza, a Wy potraficie im zarzucać sterydy i wyzywać - żałosne. Przecież pokazywali badania, startują w naturalnych federacjach
@151346136:

większy ode mnie? Tak? Steryd! Nie? Pewnie tak, ale nie można być pewnym na 100%


O kurde to Ci 14 latkowie co przychodzą 1 raz na siłkę w grupkach też :/ wszyscy ode mnie więksi, cholera
@IntruderXXL: Ale jaki Ty masz problem ? Gość robi hajs,zarabia na tym co lubi i wbija przy tym koks walac w #!$%@? jak 90% youtuba. Czemu ma tego nie robić skoro jest na to popyt i ludzie to lykaja ? Na takich debilach najłatwiej kosić siano, zobacz sobie co sprzedają księża, ziomek w robocie mi kiedys opowiedział o powietrzu z Lichenia i czujesz, ze to jest serio fakt i ludzie kupują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IntruderXXL: Ale jaki Ty masz problem ? Gość robi hajs,zarabia na tym co lubi i wbija przy tym koks walac w #!$%@? jak 90% youtuba. Czemu ma tego nie robić skoro jest na to popyt i ludzie to lykaja ? Na takich debilach najłatwiej kosić siano, zobacz sobie co sprzedają księża, ziomek w robocie mi kiedys opowiedział o powietrzu z Lichenia i czujesz, ze to jest serio fakt i ludzie kupują
@McDermott: Wiesz, ze to co on robi to biznes, a w nim nie ma sentymentów jeśli chodzi o hajs ? Co Wy chcecie udowodnić i komu ? Ludzie .. Każdy normalny, myslacy człowiek co siedzi troche w temacie widzi i wie co sie dzieje, on nie kieruje swojej oferty do Ciebie, czy kogoś innego co w tym siedzi, tylko do lebkow lub ludzi co dopiero zaczynają, Kosi hajs i ma #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyryfyry1: wiesz że każdy kto ma odrobinę oleju we łbie wie że taki chłop wali w dupę wszystko co się da na grubości, chłop nie jest W OGÓLE wiarygodny, lepiej by mu wyszło jakby się zwyczajnie przyznał co wali, jakie cykle robi, wtedy byłby jakikolwiek obiektywizm, to tak ja bym walił naprawy aut w warsztacie a mówił że wszystko robię sam w garażu ze szwagrem a to byłby pic na wodę