Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL:

w opisie filmu można zobaczyć jak należy ćwiczyć i jakie CIĘŻARY dźwigać...

No i przez Ciebie wszedłem w link i nabiłem pewnie 0.5 grosza z wyświetleń autorowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kasa - reklamy, odżywki, wiara, że idol zrobił sylwetkę na cytrulinie i "oryginalnej" przetreningówce. Dziwicie się? Jakbym miał taką możliwość to też bym wciskał kit dzieciarni, naiwniacy zawsze będą istnieli, sztuką jest umieć na nich żerować.
  • Odpowiedz
@SmaletzWyborny:
Masz możliwość założenia konta na męskiej roksie i dawania dupy chętnym panom. Stawka chyba wyjdzie podobna, moralnie trochę lepiej, bo nikogo nie będziesz oszukiwał.
Na co czekasz?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Teraz i tak jest mało kłamców, bo poziom informacji (dzięki internetowi) wzrósł i ludzie są bardziej świadomi, jak wygląda steryd.
Jeszcze 15-20 lat temu szło wciskać kit, że takie nienaturalne sylwetki aka Słodkiewicz czy Karmowski w szczycie formy to naturale. Teraz co najwyżej zastanawiamy się czy takie półkoksy jak Owca lub Sebastian Suder to naturale.
  • Odpowiedz
@Zelber: jakiej duszy i przekonań xD już nie wymyślaj takich głupot. Uczciwości może tak jeśli mówi, że jest naturalny, a nie jest (czego nie wiem bo nie oglądam). Dajesz ludziom rozrywkę, oni kupują twoje rzeczy i dają ci zarabiać na reklamach które wyświetlają vs sprzedawanie ciała poprzez portale. No ja różnicę widzę, a podobieństw nie.
  • Odpowiedz
duży kolego, pozwolę sobie zapytać. Jaką metodykę treningową stosować, żeby rosnąć tak jak Ty? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Cumill: Metodykę #!$%@?, to jest najważniejsze :) A jeśli chodzi o trening, budowanie siły w podstawowych bojach + pompowanie objętości w przeróżnych asystach, czyli np dobrze ułożony plan 5/3/1.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: byku weź napisz do gościa z filmiku, niech cię poprowadzi bo widzę ma diety i plany treningowe po kilka stówek, zrzucisz tłuszcz, masa zostanie, może nawet jeszcze coś urośnie i nim się obejrzymy będziesz 165kg na 8%bf, taką okazję marnujesz :/
  • Odpowiedz