Wpis z mikrobloga

  • 123
@Chlejus uważasz, że są tak samo piętnowani jak homoseksualiści? chcą ich "zdelegalizować", wysyłać na pracę w jakichś chorych obozach pracy, czy zmuszać do terapii żeby być "normalnym"?

@valhander chyba nie wiesz co oznacza ta mapka
  • Odpowiedz
@harpiowata: Zawsze znajdzie się jakiś wyjątek, świat nigdy nie był i nigdy nie będzie, perfekcyjny. Ale to co dzieje się w Europie nie jest w najmniejszym stopniu porównywalne z tym co się dzieje na bliskim wschodzie
  • Odpowiedz
  • 49
@Chlejus w Polsce jest trochę dużo tych wyjątków... m.in. jeden z założycieli? wolnościowej Konfederacji chciał zdelegalizować homoseksualizm, do tego jasny przekaz ze strony partii rządzącej...
  • Odpowiedz
  • 5
@harpiowata wymien panstwa gdzie BYCIE homoseksualista jest nielegalne. O ile sie orientuje sa to kraje muzulmanskie. W Polsce jest homofobia, ale nie jako ogolnopolski standard, tylko zdarza sie, pewnie nierzadko. Homoseksualizm nie jest w Polsce nielegalny. Nie mozna zaiwerac malzenstw jednopolciowych, bo w konstytucji jest zapis, ze malzenstwo to zwiazek dwojga osob, kobiety i mezczyzny. Trzeba by zmienic konstytucje chyba i wprowdzic mozliwosc malzenstw cywilnych jednopolciowych. Nie wiem komu to przeszkadza
  • Odpowiedz
@harpiowata Chyba w Anglii związki partnerskie są tylko dla homo, to troche dyskryminacja. Swoją drogą fakt że nie jestem dyskryminowany nie zabrania mi bycia dumnym z siebie i prezentowania tego.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Bawi mnie że homoseksualiści są dyskryminowani bo gdzieś na końcu świata ich orientacja jest nietolerowane. Ja jestem katolikiem (oficjalnie, bo takto ateistą) i w takiej AS by mi najchętniej głowę ucięli. Więc też jestem dyskryminowany QQ
  • Odpowiedz
w Polsce jest trochę dużo tych wyjątków... m.in. jeden z założycieli? wolnościowej Konfederacji chciał zdelegalizować homoseksualizm, do tego jasny przekaz ze strony partii rządzącej...


@harpiowata:
Polska to kraj gdzie wymordowano inteligencję a jeszcze nie dawno mieliśmy komunę. Nie możesz oczekiwać zbyt wiele po ogóle społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Nie mozna zaiwerac malzenstw jednopolciowych, bo w konstytucji jest zapis, ze malzenstwo to zwiazek dwojga osob, kobiety i mezczyzny.


@Dymass: Tutaj nie masz racji i był to wiele razy korygowane, nie ma potrzeby zmiany konstytucji:

W uzasadnieniu WSA można przeczytać: „Zgodnie z art. 18 Konstytucji RP małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo pozostają pod opieką i ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Zdaniem Sądu zgodzić można się ze Skarżącymi,
  • Odpowiedz