Wpis z mikrobloga

ogarnij się on cię tylko wykorzystuje, rucha cię bez ślubu już od 8 lat niczym szatan. Prawdziwy katolicki mężczyzna oświadcza się po 2 miesiącach bo wie że może zostać zamieniony w każdej chwili, a dzwiki słabo się opłacają jeśli nie jest milionerem.


@MaoPL: Wiem, że ironizujesz, ale generalnie to co napisałeś to jest prawda (wykluczając te dziwki i 2 miesiące to jednak za malo). Kiedyś czytałam wywiad z jedną muzułmanką, poza
  • Odpowiedz
  • 2
@mrsWK uwaga, podaję szokująca informację: ty też możesz mu się oświadczyć, nie musi robić tego facet. I wtedy jego odpowiedz będzie jednoznaczna odpowiedzią na twoje pytanie czy chce być z tobą czy nie.
  • Odpowiedz
@mrsWK: czyli czekaj, masz 26 lat, jesteś z niebieskim 8 lat i jeszcze z nim nie mieszkasz bo religia i sobie tego nie wyobrażasz? xD Jak można w dzisiejszych czasach brać z kimś ślub jak nawet nie wiadomo jak ta osoba się zachowuje w domu i czy da się wytrzymać ze sobą kilkanaście godzin dziennie zamiast spotykać się na kilka godzin co 2-3 dni xD Już nie mówiąc o tym, że
  • Odpowiedz
@mrsWK:

kto frajerze powiedział że zostanę sama? Brzydka nie jestem więc ktoś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Może tak ci się tylko wydaje skoro chłop 8 lat zwleka by ci się oświadczyc
  • Odpowiedz
@mrsWK: Mówi się, że facet po roku wie, czy chce z daną kobietą dzielić życie, czy nie. Tu coś jest nie tak. Zastanawiam się na co liczysz w tym wpisie. Że on przeczyta? Tylko czy takie wymuszone zaręczyny mają sens?
  • Odpowiedz