Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna dostała propozycję, żeby tańczyć w klubie za pieniądze. Odpowiedziałem, że spoko, jeśli zgodzi się, to ja nie będę w to ingerować, po prostu się rozstaniemy i tyle. Nie wiem, nie wyobrażam sobie, że moja kobieta macha dupą w jakichś spelunach, to brak szacunku wobec siebie i mnie. Z drugiej strony nie chcę, żeby moja postawa wyglądała jak szantaż - po prostu pojawia się coś, czego nie mogę zaakceptować - zawijam się, nie ta, to inna. Interesuje mnie podejście Mirków do tego typu spraw. Czy mielibyście obiekcje, będąc na moim miejscu?

#zwiazki #rozowepaski
  • 126
  • Odpowiedz
Odpowiedziałem, że spoko, jeśli zgodzi się, to ja nie będę w to ingerować, po prostu się rozstaniemy i tyle.


@Randy_the_Ram: niepotrzebnie wyłożyłeś swoje karty. Lepiej nie reagować i obserwować co sama zrobi i jaką decyzję podejmie. Bo to co powiedziałeś to jest jakaś presja.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: dlaczego nie wspomniałeś że chodzi o klub "Wesołe Motylki" zrzeszający osiedlowych przedszkolaków w wieku od 3 do 5 lat? żeby pasowało do narracji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 221
@moll: Biorąc pod uwagę, że to jakiś imprezowy klub, to raczej ciężko spodziewać się, żeby miała tańczyć w balecie, prawda? Chyba byłaś kiedyś w klubie, co?
Nie drę szat, ustosunkowalem się do pomysłu, bez robienia dram - mam swoje zasady, swój światopogląd, jeśli ktoś się w niego nie wpisuje, to żegnam się i szczerze życzę powodzenia.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: nie wiem co to za taniec dokładnie i na ile poważnie bym traktował dziewczynę. Jeśli to taki taniec jak z amerykańskich filmów ze dziewczyna gdzieś tam stoi na jakimś podeście i tańczy, nikt nie ma możliwości jej dotknąć + nie planowalbym z nią zakładać rodziny to spoko, nie przeszkadzałoby mi to.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: właśnie nigdy nie byłam, dlatego szukam więcej danych niż "no wiesz" xD

Szanuję zasady i światopogląd, po prostu dla mnie rzucasz oględnym stwierdzeniem. Po drugie "nie wywieram presji" - wprost przeciwnie, dajesz jej wybór "praca albo ja", bo tej pracy nie jesteś w stanie zaakceptować, uważasz za uwłaczającą
  • Odpowiedz
bo tej pracy nie jesteś w stanie zaakceptować, uważasz za uwłaczającą


@moll: No dokładnie, nie jest w stanie tej pracy zaakceptować więc to tak naprawdę dziewczyna nie daje mu wyboru.
  • Odpowiedz
@moll: może mnie wychowywano inaczej i jestem jakiejś starej daty, ale od kiedy informowanie, że akcja A da efekt B to wywieranie presji? Bo wychodzi na to że każdy wywiera presję na każdego w ten sposób.
  • Odpowiedz