Wpis z mikrobloga

Wczorajszy post o kurczaczkach w płatkach ( https://www.wykop.pl/wpis/41603229 ) a raczej wasze reakcje na to wprawil mnie w nie mały zachwyt, na prawde jestem wdzieczny za takie mile odpowiedzi, przepisy do wszystkich zdjęć w tamtym wpisie postaram sie dodać jeszcze dzisiaj lub najpóźniej do końca tygodnia, ale dodam na pewno (σ ͜ʖσ) #glodnyjakwilk

A na zdjęciu jak by ktoś był ciekawy, kurczaczki ktore zostaly z dnia poprzedniego, nie raz nie wiedzialem co z nimi zrobić bo są miękkie/mokre po wyjęciu z lodówki, najlepiej jest je podgrzać w piekarniku lub głębokim tłuszczu przez kilka minut i gotowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tutaj dla zainteresowanych i nie tylko, mały dowód na to jak #wykop działa efektem domina, rozmowa z wczoraj zaowocowała nowym filmem na kanale, dziękuję @alvaro1989 za polecenie czegoś dla mnie nowego, i ten dzień jakoś dzięki temu lepiej mi zleciał, a panierke wykorzystam jak najszybciej się da ( ʖ̯)

Link: https://youtu.be/mrNJrON-qAg

I dodam powiązany tag ( #glodnyjakwilk dzięki za pomysł (σ ͜ʖσ)GlajDem8 ) z gotowaniem, wpisy będą się razem pojawiać prawdopodobnie w postaci filmu z zakupów, listy co trzeba i jak trzeba żeby było smaczne i ładne, a w dodatku z jakimś humorem ( ʖ̯)

Zapraszam do śledzenia tagu #supersoco / #glodnyjakwilk na którym będzie pojawiać się więcej wpisów (ʘʘ)
#motocykle #chwalesie #technologia #citybike #motoryzacja #motorelektryczny #czujedobrzeczlowiek #youtube #gopro #gimbal
Wołam i dziękuję zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@fulso @bsl @moonlisa @gorzka @GlajDem8
v.....k - Wczorajszy post o kurczaczkach w płatkach ( https://www.wykop.pl/wpis/41603...

źródło: comment_ERPNelBMbyFTrU4rjZgbA0qAXSmN6XoD.jpg

Pobierz
  • 17
Zapraszam Na deser, co prawda stare zdjęcie ale może kogoś zainspiruje i zrobi coś ciekawego ()

Nie mam jak zawołać plusujacych więc wołam tych co mogę w taki sposób co mogę xD

@PiccoloColo @Shusey @paradox-boi @mateusz-zahorski @Shusey @ciezka_rozkmina @nilfheimsan @MercedesBenizPolska @Ka4az @luvencedus @BiesONE @Peaky_Duck @pianinka @Peter_Mountain @damiiiii @toxyczny @majkkali @krolwsi @Drezv @daj-pompke @KeDreJ @Glacial @Ziojo @bialaczekolada @Michuy @KRISSVector @TemereNomine @LadniePieknie @pepek614
v.....k - Zapraszam Na deser, co prawda stare zdjęcie ale może kogoś zainspiruje i zr...

źródło: comment_CFum1pD6fUlnTTFnGSmzeQ0sGNzx0IIt.jpg

Pobierz
Deser to pianka malinowa na czekoladowym spodku i galaretka, na około udało mi się zrobić z galaretki kawior, fajnie wygląda i nieźle smakuje, ciekawa konsystencja ()

polecam ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Co do przepisu, to muszę dokładnego poszukać w książce, dam znać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale pianka malinowa wpisana w Google też da rady ( ͡~
@LadniePieknie taka praska do ziemniaków, zrobiłem galaretkę i schłodziłem następnie przecisnąłem przez praskę i wyszła taka w kuleczkach A nie nitkach makaronowych jak przy ziemniakach.

Metoda została w pamięci i korzystam nie raz, spotkałem się z tym tylko raz na filmiku z yt z jakiejś restauracji, ale tam to było strasznie drogie i wyglądało świetnie (ʘʘ) takie kolorowe kuleczki galaretki.

Do tego przydała by się jakaś tęczowa galaretka
v.....k - @LadniePieknie taka praska do ziemniaków, zrobiłem galaretkę i schłodziłem ...

źródło: comment_clIJn2jxErJcywQzhpiryHHUUx4l2HgT.jpg

Pobierz