Wpis z mikrobloga

A powiedzcie mi na kogo tu glosowac:
PiS - szkoda strzepic ryja

Wiosna - to taka sama populistyczna partia, rozdawanie i trzymanie koryta

Konfederacja - ja wiem ze kazdy tu chce zmian ale do #!$%@? pana nie mozna przegiac w druga strone. Zbior ludzi o totalnie roznych pogladach, bez zadnego konkretnego celu, debil na debilu. Jeden #!$%@? tylko o kościółku, drugi o tym jaka zajebista jest wolnosc i niech kazdy bedzie wolny ale tak wolny jak on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem - no ci to chociaz maja jakas idee, jakis pomysl. Pomysl totalnie #!$%@? i nierealny ale szanuje za jasne poglady bo przynajmniej wiadomo czego oni chca

PO vel Koalicja - mielismy, typowa partia zeby dalej siorbac z koryta ale chociaz #!$%@? kraju bo wiedza ze by nie mieli z czego siorbac i nie robia katolibanu

No i na kogo wy mi powiedzcie mam glosowac? Czlowiek mlody, pracujacy, wyksztlacony, z pomyslami na biznes, chcacy normalnie zyc w spokoju? #!$%@? ze nikt nie chodzi na wybory. A po co ja mam tam pojsc? Oddac nie wazny glos ktory bedzie na rowni z glosami w ktorych ludzie deycydujacy o losach kraju nie potrafia postawic X w krateczce?

Zbysiu Stonoga moze i #!$%@?, ale powiedzial szczerze i dobitnie wszystko o ludziach w tym kraju. Chyba trzeba zrobic wykopefekt i go wyciagnac za to historyczne przemowienie.

#wybory #polityka
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PtactwaWiele: ich partia nie ma światopoglądu. Jeśli ktoś pyta o to Gwiazdowskiego - to on mówi, że referendum - a jak coś to o on może powiedzieć na co oddał by swój głos w tym referendum.
  • Odpowiedz
@Antyradek: Jedynym powodem powstania Konfederacji był skok na kasę w parlamencie europejskim. Tak dziwacznego tworu na polskiej scenie politycznej nie było i mam nadzieję, że nie będzie. Kanapowi politycy od Korwina, proepidemicy, narodowcy, katotaliban w postaci Brauna, antyaborcjoniści, członkowie towarzystwa płaskiej ziemi pewnie też się trafili. Jak oni niby mają cokolwiek stworzyć jak oni w niczym się ze soboą nie zgadzają, ani w kwestii gospodarki ani światopoglądu?
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: mam dokladnie ten sam problem co ty. W tym kraju nie ma partii dla ludzi z moimi pogladami. Gospodarczo na prawo, swiatopogladaowo na lewo. Jest albo rozdawnictwo, albo bumelanctwo, albo zbior kompletnych debili, kazdy z innymi pogladami, albo komunisci jeszcze bardziej hardkorowi od pisu.
  • Odpowiedz
PO vel Koalicja - [...] i nie robia katolibanu


@PtactwaWiele: No nie, to co działo się za rządów PO (lekcje religii, fundusze kościelne, komisje majątkowe, słuchanie się pana księdza w każdej sprawie i ogólny przyjazny kościołowi klimat - kościołowi, który przy każdej możliwej okazji starał się PO sabotować) w każdym europejskim kraju nazwano by katotalibanem. Teraz po prostu posunięto ten proces do ekstremum, ale PiS robi ten cyrk chociaż w
  • Odpowiedz
@su1ik: No na ten moment to ja podałem ci jakieś argumenty dlaczego nie głosować przeciw (czyli robić to samo co dzieje się od kilku kadencji) i nazwałem cię debilem, a ty jedynie powiedziałeś że debil to mnie rucha, więc wyciągnij gościu kija z dupy bo jesteś na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: tak bardzo ja xD
Zwyczajnie nie ma partii centralnej, albo lewo albo prawo albo lewo udające prawo i prawo udające lewo.
PO, PiS lewactwo udające prawicę, Wiosna lewactwo, Korwin prawactwo urojone ehhh.
Jako pracujący mężczyzna przed 30 bez dzieci zwyczajnie nie mam na kogo głosować. Ze skrajności w skrajnośc
  • Odpowiedz
@su1ik: Ja nie buldupię gościu, to ty buldupisz i nie potrafisz mi odpowiedzieć sensownymi argumentami. Szkoda tylko, że moderacja usunęła mój komentarz bo może ktoś w końcu przestałby głosować jak debil przeciw, a zaczął głosować mądrze tak żeby powoli i systematycznie odsuwać dwóch gigantów polskiej polityki od władzy.
  • Odpowiedz