Wpis z mikrobloga

A powiedzcie mi na kogo tu glosowac:
PiS - szkoda strzepic ryja

Wiosna - to taka sama populistyczna partia, rozdawanie i trzymanie koryta

Konfederacja - ja wiem ze kazdy tu chce zmian ale do #!$%@? pana nie mozna przegiac w druga strone. Zbior ludzi o totalnie roznych pogladach, bez zadnego konkretnego celu, debil na debilu. Jeden #!$%@? tylko o kościółku, drugi o tym jaka zajebista jest wolnosc i niech kazdy bedzie wolny ale tak wolny jak on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem - no ci to chociaz maja jakas idee, jakis pomysl. Pomysl totalnie #!$%@? i nierealny ale szanuje za jasne poglady bo przynajmniej wiadomo czego oni chca

PO vel Koalicja - mielismy, typowa partia zeby dalej siorbac z koryta ale chociaz #!$%@? kraju bo wiedza ze by nie mieli z czego siorbac i nie robia katolibanu

No i na kogo wy mi powiedzcie mam glosowac? Czlowiek mlody, pracujacy, wyksztlacony, z pomyslami na biznes, chcacy normalnie zyc w spokoju? #!$%@? ze nikt nie chodzi na wybory. A po co ja mam tam pojsc? Oddac nie wazny glos ktory bedzie na rowni z glosami w ktorych ludzie deycydujacy o losach kraju nie potrafia postawic X w krateczce?

Zbysiu Stonoga moze i #!$%@?, ale powiedzial szczerze i dobitnie wszystko o ludziach w tym kraju. Chyba trzeba zrobic wykopefekt i go wyciagnac za to historyczne przemowienie.

#wybory #polityka
  • 81
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: dobrze myślisz, tylko niestety jest nas za mało. Jestem optymistą, ale doszedłem do wniosku, że realnie i politycznie niewiele możemy zmienić, ale skoro tyle jest tych głupków to trzeba na nich zarabiać. Tyle możemy dla siebie zrobić.
  • Odpowiedz
@su1ik: Tu nie chodzi o to żeby populiści przegrywali tylko o to żeby nie mieli możliwości przepychać tego co chcą. Jeżeli ten kto wygra wybory będzie musiał wejść w koalicję z 3 opcją to będzie to już mały sukces bo może coś ruszy się w młodej, niegłosującej części społeczeństwa. I tu nie chodzi o to żeby głosować na partię, która ma szanse wygrać z PiSem czy PO tylko o to
  • Odpowiedz
@dajciemnienicknormalny: nie wiem czy ci umknelo cos czy spoecjalnie tego nie zauwazasz, ale KE to juz nie samo po tylko koalicja takze tez lepsza sytuacja. Maja moj glos i tyle. Za 4 lata glosuje zgodnie z programami wyborczymi najbardziej mi odpowiadajacymi jak dotychczas to robilem, pozdro
  • Odpowiedz
@su1ik: KE niewiele się różni moim zdaniem od koalicji poprzedniego rządu PO-PSL. Zrobili na dodatek głupi ruch żeby odsunąć PiS od władzy połączyli siły i stworzyli potworka. Moim zdaniem więcej by ugrali gdyby PSL startowało z własnych list i walczyło z PiSem na wsi a reszta koalicji w miastach (ale ja nie popieram tej opcji, mówię to jako obserwator). Jeżeli ich program ci odpowiada to niewiele tutaj zmienię, ale pamiętaj
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PtactwaWiele: #!$%@?, mam tak samo.
Partia liberalna światopoglądowo i centrowa gospodarczo (bez przechyleń w stronę korwinizmu czy w stronę podatków 75%), z normalnymi ludźmi na pokładzie - miałaby mój glos. Póki co trzeba głosować na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
A powiedzcie mi na kogo tu glosowac:


@PtactwaWiele: z takimi poglądami masz nie głosować a pracować i płacić podatki aby utrzymywać ten burdel, Ty (jak i wszyscy z podobnymi poglądami) jesteśmy naszemu socjalnemu państwu zbędni w każdej kwestii poza byciem sponsorem jego zabawy.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Jeśli uważasz Brauna czy Mentzena za debili, to właśnie ty jesteś przyczyną syfu jaki teraz mamy. Zgodnie z mantrą POPiSu są 2 plemiona, które mają się w 100% zgadzać z wodzem i walczyć z drugim plemieniem. Nikt nie może mieć swojego zdania, innych poglądów, bo ci inni to przecież "debile".
  • Odpowiedz
@panropuch: to nie jest inne zdanie to oznaka debilizmu. Wiec prosze Cie nie wciskaj mi tutaj takich farmazonow. Taki Brauna wcale nie ma innego zdania, on zwyczajnie jest szkodliwy. Takiego liroya juz debilem nie nazwe on ma inne zdanie z ktorym sie nie zgadzam ale debilem nie jest. To jest ta roznica. Tak jak Kaczynskiego nie lubie to debilem nie nazwe, ale Pawlowicz juz na takie miano zasluguje. To jest
  • Odpowiedz
@shatuszka: probowal ale widac ze polityka go przemieliła, w zasadzie został przydupasem PiS i zbieranina niezbyt ambitnych osob. A szkoda, w nich widzialem potencjal, chociaz sie z jowami nie zgadzalem totalnie.
  • Odpowiedz