Wpis z mikrobloga

A powiedzcie mi na kogo tu glosowac:
PiS - szkoda strzepic ryja

Wiosna - to taka sama populistyczna partia, rozdawanie i trzymanie koryta

Konfederacja - ja wiem ze kazdy tu chce zmian ale do #!$%@? pana nie mozna przegiac w druga strone. Zbior ludzi o totalnie roznych pogladach, bez zadnego konkretnego celu, debil na debilu. Jeden #!$%@? tylko o kościółku, drugi o tym jaka zajebista jest wolnosc i niech kazdy bedzie wolny ale tak wolny jak on chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem - no ci to chociaz maja jakas idee, jakis pomysl. Pomysl totalnie #!$%@? i nierealny ale szanuje za jasne poglady bo przynajmniej wiadomo czego oni chca

PO vel Koalicja - mielismy, typowa partia zeby dalej siorbac z koryta ale chociaz #!$%@? kraju bo wiedza ze by nie mieli z czego siorbac i nie robia katolibanu

No i na kogo wy mi powiedzcie mam glosowac? Czlowiek mlody, pracujacy, wyksztlacony, z pomyslami na biznes, chcacy normalnie zyc w spokoju? #!$%@? ze nikt nie chodzi na wybory. A po co ja mam tam pojsc? Oddac nie wazny glos ktory bedzie na rowni z glosami w ktorych ludzie deycydujacy o losach kraju nie potrafia postawic X w krateczce?

Zbysiu Stonoga moze i #!$%@?, ale powiedzial szczerze i dobitnie wszystko o ludziach w tym kraju. Chyba trzeba zrobic wykopefekt i go wyciagnac za to historyczne przemowienie.

#wybory #polityka
  • 81
@RoastieRoast: dzieki niej je mialem, bo zainwestowala w rozwoj naszego kraju. To nie jest dawanie tylko rozbudowa infrastruktury, tak na powaznie nie wiem czy chcesz ze mna rozmawiac. Bo z tego co widze to masz po prostu klapki na oczach, chcesz wymieniac poglady, albo poszerzyc mi horyzonty? Jasne ale nie w taki sposob jak to robisz. Napisz po prostu swoje argumenty, a ja ci powiem co o nich mysle. Na tym
@PtactwaWiele: "ale nikt tych moich pogladow nie reprezentuje i pewnie duza czesc wykopkow sie czuje tak jak ja. Ja chce spokoju, rozsadnych podatkow, mniejszej biurokracji. Kwestie swiatopogladowe? Nie narzucac nic czlowiekowi, niech sobie zyje. Kosciol? Jasne ale bez przywilejow. Narkotyki? Kaman samo obciazanie policji papierologia przy zatrzymywaniu mlodych łebkow wola o pomste do nieba. Zwiazki partnerskie? A niech sobie beda jak chca byc, nic mi do tego."

Głosowałbym. Mam takie samo
@RoastieRoast: a mam na powaznie komentowac ten zbior? Antyszczepionkowcow i ludzi chcacych koronowac jezusa chrystusa krola kosmosu i okolic? Ludzi ktorzy krzycza ze Unie trzeba zniszczyc? Ja rozumiem skad taka chec glosowania na nich, to sa duze zmiany i przeciwienstwo PiS ale nie dajmy sie porwac tylko na haslo zmiany.

Ale sie zaśmiałem w komunikacji miejskiej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PtactwaWiele: panie, normalność to chyba nie w granicach tego absurdu, zwanego krajem.
Zwykle, populistyczne hasełka. A jak trzeba pomyśleć o poważnych i wcale nie malejących problemach, typu gnijący ZUS, coraz gorsza sytuacja w NFZ, z nauczycielami, brak innowacji i przemysłu zaawansowanego w Polsce (i brak w ogóle pomysłu na to, żeby takowy był), dalsze utrzymywanie grona #!$%@? nierobów z solidarności, ciągle ten sam #!$%@? wungiel bez choćby próby wymyślenia innego źródła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@RoastieRoast: dzieki niej je mialem, bo zainwestowala w rozwoj naszego kraju. To nie jest dawanie tylko rozbudowa infrastruktury, tak na powaznie nie wiem czy chcesz ze mna rozmawiac. Bo z tego co widze to masz po prostu klapki na oczach, chcesz wymieniac poglady, albo poszerzyc mi horyzonty? Jasne ale nie w taki sposob jak to robisz. Napisz po prostu swoje argumenty, a ja ci powiem co o nich mysle. Na tym
@PtactwaWiele: no ja to mam taki plan na przyszłe wybory: pierwszy raz nie będę się interesował programami tylko zagłosuje na mniejsze zło- partie która jest najbliżej usunięcia PiS od władzy. Trzeba poświęcić 1 kadencję aby przerwać dążenie do Grecja+, za 4 lata będę ponownie głosował zgodnie z sumieniem