Wpis z mikrobloga

  • 516
Skończyłam. Jest śliczny, jestem mega zadowolona z efektu. Obrazek jest zdecydowanie warty poświęconego czasu. Kanwa 16ct, 32kolory plus dużo kontur. W komentarzu załączam zdjęcie bez kontur.
#haft #pixelart #kuluhaftuje #chwalesie

Wołam @Jerry_the_Coin @dosiu @Slawek09, @Magadanka, @Gusik, @Woofinka, @Apollo1993, @P_OazaSpokoju, @pVDai, @Dellarie, @mieszankaBiaukowa, @thymotka, @Angeliquey, @eukie, @Prokariusz_Mariusz, @Melisandre
Pobierz
źródło: comment_kJLMPFn2Pvct4YPxm5Donh2XeqFeQuAM.jpg
  • 51
@kulu: kurka ale fajnie! Super, że masz tak ciekawe i przyjemne zajęcie! Czy mogłabyś powiedzieć, gdzie mogę znaleźć jakieś dobre podstawy żeby się wdrożyć w dzierganie? Chciałabym uniknąć tracenia pieniędzy i nerwów na uczenie się czegoś, co jest niepoprawne lub ma turbo trudna technikę.
@Kaczorra godzin dosyć sporo, dokładnie nie wiem ile bo robiłam go z doskoku. Wzór jest nieduży ale bardzo pracochłonny. Łącznie jest 32 kolory, z tego 8 kolorów łączonych. Mulinę kupowałam oryginalną dmc 2,60 za motek, plus kanwa ok 9zł. Na razie nie zamierzam sprzedawać, mam za mało czasu na takie przyjemności i robie tylko dla siebie ;)
@kulu a tak mniej więcej jesteś w stanie powiedzieć ile czasu to zajęło? Albo przynajmniej ile dni to robiłaś ;). Czyli 40 motków poszło? Czy na niektóre kolory poszło więcej niż jeden motek?
Pytam, bo bardzo mi się to podoba i może w wolnej chwili też bym sobie w czymś takim podłubał, ale nie ma to sensu jeśli mam wydać 500 zł, stracić pół roku i zrobić szmatkę 5x5 cm, która w
@Kaczorra myślę że jakbym wyszywała codziennie po ok 3h to z dwa może dwa i pół tygodnia max i po sprawie. Kupiłam 24 motki muliny. Najwięcej poszło mi czarnego i jednego rudego koloru około 4 metry. Każdy motek muliny na 8 metrów. Mulina w motku składa się z 6 nitek. Na tą kanwę używałam 2 nitki, czyli z jednego motka masz 24 metry muliny. Do tego koszt kany ok 9 zł. Oprawa