Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale akcja xD

Wyszedłem na chwilę na balkon, sąsiadka (starsza kobieta) zawołała mnie z okna, okazało się że siedzi od niedzieli zamknięta w jednym pokoju, bo wypadła jej klamka, nie działa jak ją wkłada i nie może się wydostać z tego pokoju od #!$%@? niedzieli ()
Dla tych co nie ogarniają, mamy wtorek () Czemu wcześniej nie wzywała pomocy? Nie wiem, pewno #logikarozowychpaskow
Syn pojechał do pracy do Niemiec, więc kluczy kto inny nie ma jak przywieźć.

Drzwi wejściowe do mieszkania zamknięte, klucze w przedpokoju, jej telefon też.
Jeden ślusarz nie odbiera, drugiego nie ma w mieście i będzie najszybciej jutro wieczorem.
Dzwonię do spółdzielni - oni nawet ślusarza nie mają i odsyłają na #112
Na #policja mówią dzwonić na #strazpozarna a tam mówią, że oni mogą otworzyć drzwi, nie ma problemu, ba, nawet za darmo, ale #!$%@?ą je z framugą. Między balkonami łazić nie będą - #!$%@? że w miejscowości obok jest jednostka ratownictwa wysokościowego, a pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.

Tak więc pani sąsiadka siedzi dalej w pokoju.
Dzwonię do innych ślusarzy ʕʔ

#pomocy ##!$%@? #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #dom #patologiazmiasta #truestory #niewiemcorobic
  • 181
@Ratelmidozer: Nie przyjmą, kolega tak zrobił, przy nim potrafili rozkręcić i udowodnić że używana - ps robiłem ponad trzy lata w #leroymerlin i tak potrafią zrobić :v

Stary, kaj Ty widzisz dzbana (nie licząc tego w lustrze)? Właśnie ogarnąłem ślusarza, moja podała z balkonu staruszce kanapki i wodę, babka zgodziła się czekać do 21 na ślusarza, więc WTF? xD

Ale ja wiem, Ty byś to otworzył w dwie minuty śrubokrętem albo