Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale akcja xD

Wyszedłem na chwilę na balkon, sąsiadka (starsza kobieta) zawołała mnie z okna, okazało się że siedzi od niedzieli zamknięta w jednym pokoju, bo wypadła jej klamka, nie działa jak ją wkłada i nie może się wydostać z tego pokoju od #!$%@? niedzieli ()
Dla tych co nie ogarniają, mamy wtorek () Czemu wcześniej nie wzywała pomocy? Nie wiem, pewno #logikarozowychpaskow
Syn pojechał do pracy do Niemiec, więc kluczy kto inny nie ma jak przywieźć.

Drzwi wejściowe do mieszkania zamknięte, klucze w przedpokoju, jej telefon też.
Jeden ślusarz nie odbiera, drugiego nie ma w mieście i będzie najszybciej jutro wieczorem.
Dzwonię do spółdzielni - oni nawet ślusarza nie mają i odsyłają na #112
Na #policja mówią dzwonić na #strazpozarna a tam mówią, że oni mogą otworzyć drzwi, nie ma problemu, ba, nawet za darmo, ale #!$%@?ą je z framugą. Między balkonami łazić nie będą - #!$%@? że w miejscowości obok jest jednostka ratownictwa wysokościowego, a pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.

Tak więc pani sąsiadka siedzi dalej w pokoju.
Dzwonię do innych ślusarzy ʕʔ

#pomocy ##!$%@? #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #dom #patologiazmiasta #truestory #niewiemcorobic
  • 181
  • Odpowiedz
@wesolymuzykworkiestrzezycia: robiłem tak, dałem jej śrubokręt, nie potrafiła sobie poradzić, moja klamka z drzwi nie pasuje do jej drzwi.
@Rapdog: Nie bait (chociaż bym chciał żeby nim był), zaplusuj wpis wyżej to Cię zawołam jak będziemy otwierać drzwi; sam się zastanawiam gdzie się załatwiała, ale chyba nie chcę wiedzieć - zresztą bardziej mnie dziwi czemu nie wołała wcześniej pomocy.
@NDSS: Zaraz będzie robione przez ślusarza.
@
  • Odpowiedz
@Gandezz: jeśli nie b8 to do wszystkich #!$%@?ących żeby przejść po balkonach.. skoro siedzi tam od dwóch dni to wolałbym nie wchodzić do pokoju xD poza tym ryzykować własne zdrowie skoro jej nic nie zagraża to też trochę głupota.
  • Odpowiedz
@Gandezz: zeby rozwiercic zamek trzeba miec pożadna wiertarke i najlepiej odpowiednie wiertlo, sam kiedys probowalem zeszlo mi z 2-3 godziny. Takze to nie jest wcale takie proste jezeli sie wczesniej tego nie robilo. Często dużo szybsza opcja to wyłamanie zamka, do tego wystarcza porządne kleszczyki. https://m.youtube.com/watch?v=YPVpP-HJXo8
  • Odpowiedz
@Gandezz: gratuluje ;) ale z tą wiertarką i oddawaniem w castoramie nie ma problemów. Kupiłem wkrętarkę użyłem jej parę razy, ale okazało się, że słabo sobie radzi przyniosłem i mówię jaka sprawa i bym kupił inną. Kobieta kasę oddała bez żadnego problemu. Mimo, że nawet pudełko było naruszone, bo słabo otworzyłem.

A ile paczek śrubek otwartych zdarzało mi się zwrócić to nie wspomnę, bo długo się uczyłem dobrze mierzyć średnice
  • Odpowiedz
@Gandezz: Hm szkdoa, że nie spróbowałeś ogarnąć włamywacza :) karzą Wam w domu siedzieć i nie podglądać, włączają wiertło ale nic z nim nie robią tylko swoimi sposobami otwierają. 2 razy zamawiałem i 2 razy nie musiałem wymieniać zamka - polecam na przyszłość. Pewnie też zależy od osoby która to robi czy przewierci czy jest ogarnięta mocno we włamaniach :P
  • Odpowiedz