Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale akcja xD

Wyszedłem na chwilę na balkon, sąsiadka (starsza kobieta) zawołała mnie z okna, okazało się że siedzi od niedzieli zamknięta w jednym pokoju, bo wypadła jej klamka, nie działa jak ją wkłada i nie może się wydostać z tego pokoju od #!$%@? niedzieli ()
Dla tych co nie ogarniają, mamy wtorek () Czemu wcześniej nie wzywała pomocy? Nie wiem, pewno #logikarozowychpaskow
Syn pojechał do pracy do Niemiec, więc kluczy kto inny nie ma jak przywieźć.

Drzwi wejściowe do mieszkania zamknięte, klucze w przedpokoju, jej telefon też.
Jeden ślusarz nie odbiera, drugiego nie ma w mieście i będzie najszybciej jutro wieczorem.
Dzwonię do spółdzielni - oni nawet ślusarza nie mają i odsyłają na #112
Na #policja mówią dzwonić na #strazpozarna a tam mówią, że oni mogą otworzyć drzwi, nie ma problemu, ba, nawet za darmo, ale #!$%@?ą je z framugą. Między balkonami łazić nie będą - #!$%@? że w miejscowości obok jest jednostka ratownictwa wysokościowego, a pomiędzy balkonem jej i sąsiada z drugiej klatki jest max 0,5 metra xD No ale nie mnie decydować.

Tak więc pani sąsiadka siedzi dalej w pokoju.
Dzwonię do innych ślusarzy ʕʔ

#pomocy ##!$%@? #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #dom #patologiazmiasta #truestory #niewiemcorobic
  • 181
Aaa tak ,najmocniej przepraszam, nie doczytalem ,ze klamka nie pasuje xD bardzo prosze tylko jak juz bedzie po wszystkim o zrobieie fotki tego zamku xD bo wszyscy czekamy hehe.
No helikopter tylko xD xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Postronny: no tutaj się ich uzbierało, to fakt.
Masz rację, to mój przedostatni komentarz w tym wątku, ostatnim będzie link do nowego wpisu podsumowujący całą "akcję" :)
@Gandezz: znam podobną akcje.
#logikarozowychpaskow level over 9000
#!$%@? podwójne drzwi wejściowe (oraz zamki gerdy itd) by wleźć do mieszkania. Koszty ogromne. Syf i pożoga. Wszystko dlatego, że klamka wypadła (akurat ta "bez bolca", tylko ta pusta w środku, ta z bolcem kwadratowym wypadła po przeciwnej stronie drzwi) do wewnątrz pokoju) i różowypasek nie wie co zrobić i drzemorde


....

...
A aby wyleźć z pokoju - wystarczyło by rozwalić (albo
źródło: comment_q8cXC3MaMSzCQKmvGSbdeLa7xWyf7qi8.jpg
@Gandezz: Co tam dokładnie się stało, bo zrozumieć nie mogę. Co by miało dać wejście do niej po balkonie? Wtedy będziesz tak samo zamknięty w środku? Ma dostęp do kluczy i telefonu ale klucze nie otwierają zamka, tak?
Zazwyczaj szybki są szklane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LordDarthVader: kiedyś były, ale chyba daaawno wszystkie szklane się wytłukły, i od dawna w każdym kibelmarkecie dostaniesz gotowe "plexowe szyby" takie mleczne lub wzorkowane półprzeźroczyste, idealnie pasujące do otworu w typowych blokowych drzwiach wewnętrznych.
@Gandezz #!$%@? z tym oddawaniem sprzętu. Kupiłem w LM najtańsza kosiarke zeby skosic 50m.kw ogródka. Uruchomiłem, ale okazało się że włącznik ma #!$%@? uchwyt i trzeba trzymać ciągle przycisk bezpieczeństwa żeby sprzęt działał. Więc poszedłem oddać, kosiarka #!$%@? na zielono, a tam hurrdurr ze używanego sprzętu nie przyjmujemy. A jak zepsuty to najwyżej reklamacja.
Zapomnieli tylko że miałem prawo użyć sprzętu w sposób pozwalający na stwierdzenie czy on działa, a w przypadku
@sergiuszn: Nie wiem z czego to jest, ale jest stan fizyczny wg. mnie wyklucza taką możliwość.
@ainthere: Nie mówię nie, mówię z własnego (ponad trzyletniego) doświadczenia, takie przypadki były.
@pablomike71: No widzisz, szkoda że ta staruszka taka zdolna nie była... ()

@r4do5: Kobieta była w pokoju w mieszkaniu. Chciała wyjść do przedpokoju, ale wypadła jej klamka - ta cześć z bolcem do zewnątrz. Nie