Wpis z mikrobloga

Małe dziecko przykrywa do snu przytulającego się do niej pitbulla
Niekomfortowo mi się to ogląda, jakby miało coś się zaraz stać xD Niezależnie od tego czy to pit czy łabładoł zostawianie małego dziecka z dużym psem nie brzmi jak genialny pomysł
https://www.reddit.com/r/aww/comments/bqx32m/little_girl_tucks_in_pitbull_before_bed
Wątek na reddicie zablokowany, chyba był szitstorm xD
#psy #pies #ciekawostki #kalkazreddita #zwierzaczki #onniegryzie #dzieci #madki albo #ojdzowie
Reepo - Małe dziecko przykrywa do snu przytulającego się do niej pitbulla 
Niekomfor...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: tylko, że to chyba Bulterier.

Niezależnie od tego czy to pit czy łabładoł zostawianie małego dziecka z dużym psem nie brzmi jak genialny pomysł


@Reepo: średni, chociaż nie jest fatalny. Prędzej zostawiłbym z Pitem, czy Astem, niż z Labem. No ale tu jest Wykop. Stężenie wioskowych Kynologów i Behawiorystów na centymetr kwadratowy sprawia, że gdyby nie dziury w dupach, to nie mieliby gdzie członków wcisnąć... ( ͡
  • Odpowiedz
@Reepo: zawsze mnie zastanawia to, że ludzie się nie boją zostawiać takich maluchów z psami. Czy to biologicznie tak zadziała, że on temu dziecku nic nie zrobi, nie ważne czy ono by na niego wlazło, nasrało czy z------o bułę?
  • Odpowiedz
Czy to biologicznie tak zadziała, że on temu dziecku nic nie zrobi, nie ważne czy ono by na niego wlazło, nasrało czy z------o bułę?


@iAmTS: psy ras TTB, czyli tych o których wykopki nic nie wiedzą, ale pierwsi są do oceniania, są ukierunkowane na silne przywiązanie do ludzi. Taki pies, dziecko traktuje jak członka stada, najsłabszego osobnika, którego trzeba pilnować. Na przykład Staffik [dla s--------n z wykopu pies morderca również]
  • Odpowiedz
@Zielony34: no to rozumiem jak najbardziej. Dlatego pytam jak to wygląda dla niego z punktu widzenia biologii. Czy nie ma możliwości, z prawdopodobnieństwem jak śmerć w katastrofie samolotu, że dana rasa czy dany pies nie zrobi nic małemu dziecku. Jak tak to luz.
  • Odpowiedz
Czy nie ma możliwości, z prawdopodobnieństwem jak śmerć w katastrofie samolotu, że dana rasa czy dany pies nie zrobi nic małemu dziecku. Jak tak to luz.


@iAmTS: Prędzej Amstaff przy dziecku, jak Owczarek Niemiecki tyle Ci powiem
  • Odpowiedz
nie ma w zadnym oficjalnym spisie takiej rasy jak pitbull, to mieszance hodowane do walk przez co sa domena gangsterow i patologii


@Fighter_forGlory: weź sprawdz co piszesz zanim opublikujesz bzdurę, jeszcze ktoś uwierzy. Na świecie istnieje coś takiego jak związki kynologiczne (hodowców), różne w różnych krajach, zwykle skupione w lokalne federacje. ZKwP jest członkiem FCI i tu rzeczywiście nie występuje taka rasa jak pitbull (właściwie American Pitbull Terrier) ale już
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Dobra Januszu kynologii, mój "potulny pitbulterrier" a właściwie Amstaf z papierami a nie z losowy pies w typie rasy, przez 14 lat swojego życia nie ugryzł nikogo za to był 3 razy zaatakowany i pogryziony. Spał w jedny łóżku z 10 latkiem i był oczkiem w głowie mojej mamy. Sebka sobie daruj behawiorysto spod mazurskiej wsi...
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: nie bronił się bo był w kagańcu i dobrze bo spirala s----------a opinii rasy dzięki takim małomiasteczkowym ignorantom jak ty, szybko wskazała by winnego w oczach plebsu. Zawsze reagujesz tak agresywnie jak ktoś ci wytknie ignorancję i poprze to argumentami?

  • Odpowiedz
@Reepo: Za guwniaka wychowywałem się z rottweilerem i czasami pozwalałem mu spać ze mną na łóżku. Nigdy nic się nie stało,a to przecież PIES MORDERCA.
  • Odpowiedz
twoj pies zostal zaatakowany i nawet sie nie bronil?


@Fighter_forGlory: kiedy jesteś tak s---------y umysłowo, że nie wiesz, czy bardziej hejtujesz psy za to, że mogą zaatakować, czy za to, że w rzeczywistości tego nie robią i podważają to co p--------z w internecie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idz zaladuj w dupe swojemu psu zoofilu


@Fighter_forGlory: oskarżenie + pomówienie. Gdybyś nie był tak głupi, jak jesteś, wiedziałbyś, że to karalne... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale właśnie tym tekstem dałeś idealne świadectwo o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony34: xD co wy psiarze macie z umyslami ,ze chce wam sie niby wyjasniac osoby ktore slusznie skrytykuja tak grozne rasy psow. Jakbym na spacerze zobaczyl ,ze wprowadzasz swojego psa bez kaganca to wyjal bym z kabury swojego glocka i twoj pitbull wyladowalby w krematorium a ty na oiomie
  • Odpowiedz