Wpis z mikrobloga

330kg w SIADZIE na filmiku! ROAD TO 400KG czas zacząć, Cały czas natural i nie planuje tego zmieniać. Jest kosmos i jestem pewien że jeszcze w tym roku dodam kolejne kilkadziesiąt kg do tego wyniku. Wiele błędów do poprawy, przechyliło mnie do przodu, za mało siadałem do tyłu, puścił upper back, mam nad czym pracować. Dzisiaj warunki były wręcz tropikalne, wilgotność kosmiczna, do tego daleko mi do bycią "świeżym" katorżniczy tydzień dał o sobie znać.

Wczorajszy wpis o #!$%@?, wiele osób po prostu nie zrozumiało, nie potrafiło pojąć że można ćwiczyć ciężej, mocniej niż im się to wydaje... To że oni nie potrafią nie oznacza że się nie da.

Moje główne treningi z ostatniego tygodnia (pomijam 3 drobne treningi)

Poniedziałek - 1REP MAX box squat + asysty
Środa - 1REP MAX reverse band bench press + asysty
Piątek - Dynamic effort lower (12x2 box squat + 12x1 deadlift + asysty)
Niedziela - 1REP MAX 1board press + asysty
Poniedziałek - 1REP MAX Squat + asysty

To wszystko jako NATURAL, tak 0 koksu, po prostu summienne budowanie "work capacity" przez dłuuugii okres czasu, pozwala mi tolerować coraz bardziej ekstremalne treningi... A zaczynałem od zera 3 lata temu gdzie kilka serii siadów w piątek, niszczyło mnie na cały tydzień. I wiem że za rok, dwa lata będzie ćwiczył jeszcze ciężej niż teraz, to jest naturalna kolej rzeczy.

Nie wiem jak niektórzy tak prostych rzeczy nie potrafią zrozumieć, obecnie ćwiczę wystarczająco ciężko żeby mieć wyniki jakie mam, żeby dodać kolejne kilogramy... MUSZĘ ZACZĄĆ ĆWICZYĆ JESZCZE CIĘŻEJ i tak w kółko.

A Dzisiaj poszło
Squat 1rm - 290x1 310x1 330x1
GM wide stance arch back 5RM - 125x5 150x5 175x5 195x5
Reverse hypers 4x12 + Band ab pulldown 4x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 330kg w SIADZIE na filmiku! ROAD TO 400KG czas zacząć, Cały czas natura...
  • 32
  • Odpowiedz
co robisz na tych drobnych treningach?


@biamiVajs: Zależy, np jeden lower we wtorek
45d back extension 3x15
Ham band curl 3x25
Band ab side pulldown 3x15
+ Cardio

Inny upper
Incline bench 4x15
Lat pulldown 4x15

Jeszcze inny
Cardio+mobility.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Jeszcze w sumie pytanie, bo się zastanawiam teraz nad tym - dlaczego w West Side nikt nie siada w butach z podbiciem? Sporo jest zawodników, którzy siadają w podobnym stylu z ogromnymi wynikami. Przykładowo Nikulin, u którego kolano, mimo butów, w ogóle nie idzie do przodu i sporo innych Rosjan (w/ wraps). W IPF też kilku, którzy siadają mega szeroko (ale jednak nie jest to ten typowy WSBB squat) -
  • Odpowiedz
czy jak zakonczysz progresowac naturalnie to myslisz, ze zaczniesz koksowac?


@przepyszna_frytka: Plan już wielokrotnie pisałem, mam zamiar zrobić wyniki top PL naturalnie, a potem się zobaczy co dalej, koksu nie wykluczam, natomiast w chwili obecnej nie mam zamiaru tego robić, wyniki i tak rosną cały czas i to jeszcze jak :) Po za tym musiałbym poukładać sobie "głowę" ostatnio jest z tym ciężko... dla mnie, ale szczególnie dla osób w moim
  • Odpowiedz