Wpis z mikrobloga

330kg w SIADZIE na filmiku! ROAD TO 400KG czas zacząć, Cały czas natural i nie planuje tego zmieniać. Jest kosmos i jestem pewien że jeszcze w tym roku dodam kolejne kilkadziesiąt kg do tego wyniku. Wiele błędów do poprawy, przechyliło mnie do przodu, za mało siadałem do tyłu, puścił upper back, mam nad czym pracować. Dzisiaj warunki były wręcz tropikalne, wilgotność kosmiczna, do tego daleko mi do bycią "świeżym" katorżniczy tydzień dał o sobie znać.

Wczorajszy wpis o #!$%@?, wiele osób po prostu nie zrozumiało, nie potrafiło pojąć że można ćwiczyć ciężej, mocniej niż im się to wydaje... To że oni nie potrafią nie oznacza że się nie da.

Moje główne treningi z ostatniego tygodnia (pomijam 3 drobne treningi)

Poniedziałek - 1REP MAX box squat + asysty
Środa - 1REP MAX reverse band bench press + asysty
Piątek - Dynamic effort lower (12x2 box squat + 12x1 deadlift + asysty)
Niedziela - 1REP MAX 1board press + asysty
Poniedziałek - 1REP MAX Squat + asysty

To wszystko jako NATURAL, tak 0 koksu, po prostu summienne budowanie "work capacity" przez dłuuugii okres czasu, pozwala mi tolerować coraz bardziej ekstremalne treningi... A zaczynałem od zera 3 lata temu gdzie kilka serii siadów w piątek, niszczyło mnie na cały tydzień. I wiem że za rok, dwa lata będzie ćwiczył jeszcze ciężej niż teraz, to jest naturalna kolej rzeczy.

Nie wiem jak niektórzy tak prostych rzeczy nie potrafią zrozumieć, obecnie ćwiczę wystarczająco ciężko żeby mieć wyniki jakie mam, żeby dodać kolejne kilogramy... MUSZĘ ZACZĄĆ ĆWICZYĆ JESZCZE CIĘŻEJ i tak w kółko.

A Dzisiaj poszło
Squat 1rm - 290x1 310x1 330x1
GM wide stance arch back 5RM - 125x5 150x5 175x5 195x5
Reverse hypers 4x12 + Band ab pulldown 4x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 330kg w SIADZIE na filmiku! ROAD TO 400KG czas zacząć, Cały czas natura...
  • 32
Ile zajmuje całość?


@DestroDevil: Cały trening, łącznie z rozgrzewką to jest 1,5h albo i mniej. jak to wyglądało dzisiaj dokładnie

5min mobility - naprawdę dłużej nie ma sensu, czas przed treningiem nie jest czasem na poprawę mobliności

Rozgrzewka:
45d back extension 2x12
Band ham curl 2x12
AB pulldown 2x12

Trening
Siad 1RM
75x3
125x3
175x1
195x1
215x1
245x1
265x1
290x1
310x1
330x1

Good morning
125x5
150x5
175x5
195x5

Reverse hypers +
@IntruderXXL: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
Jeszcze w sumie pytanie, bo się zastanawiam teraz nad tym - dlaczego w West Side nikt nie siada w butach z podbiciem?


@urak666: Jakoś mi umknęło to twoje pytanie. Nie używają bo podbicie zmienia środek ciężkości, #!$%@? dźwignie, i utrudnia siadanie do tyłu, i bardzo utrudnia "rozpychanie" stopami. Żeby to lepiej zrozumieć trzeba zrozumieć technikę siadu, która jest zupełnie inna...

Szeroki rozstaw nóg, siadanie do tyłu bardzo mocne, jednocześnie trzymanie jak
IntruderXXL - > Jeszcze w sumie pytanie, bo się zastanawiam teraz nad tym - dlaczego ...
@IntruderXXL: Ogólny wiedzę na temat jak ten siad wygląda mam, ale dzięki za dokładne wytłumaczenie. Zastanawiałem się, bo np. Nikulin siada w butach z podbiciem, a i tak ma minimalny ruch kolana do przodu i radzi sobie całkiem nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie jest to trochę abstrakcyjne do pojęcia, bo przy maksymalnym wyjściu biodrem i utrzymaniu pionowej postawy sztanga i środek ciężkości ciężko żeby utrzymały
urak666 - @IntruderXXL: Ogólny wiedzę na temat jak ten siad wygląda mam, ale dzięki z...
Czy to, że takiego siadu nie zobaczymy raczej w IPF to nie kwestia tych ostatnich cm głębokości (w takim sensie, że czasem wymagana głębokość jest aż przesadna), czy braku wrapów według ciebie?


@urak666: Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem... IPF to jest lipa.

Wiesz, mało osób po prostu tak siada, bo taki siad naprawdę wymaga kompletnie innego podejścia do treningu (masakrowanie posterior chain). A jeżeli dana osoba ćwiczy powiedzmy