Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: standard. Jedna koleżanka wiecznie mówiła że ona się nie uczyla bo nie miała kiedy, a potem na egzaminach miała 5 bo niby w jeden dzień wszystko ogarnęła xD
  • Odpowiedz
@Marek1991: Nie chodzi o to czy OP się uczy tylko o to, że zawsze się trafia taka atencyjna krowa/pajac, co chce być w centrum uwagi, sieje panikę a potem wychodzi, że ściemniał/a.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: @michau507: @HeadH: @aycan: @NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie: Mam prywatną hipotezę, że takie zachowanie nie musi (chociaż oczywiście może) wynikać z potrzeby atencji, a z Efektu Krugera-Dunninga. Wraz z przyrostem wiedzy czy umiejętności jednocześnie wzrasta świadomość złożoności zagadnienia i tego jak wiele brakuje nam do perfekcji, stąd stres i panika.
unknown_caller - @DoktorNauk: @michau507: @HeadH: @aycan: @NiktNigdyNikomuNicNigdzieN...

źródło: comment_ksnkgnHoCQOvum1FQpn2EnBJjvY7euAd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: kuuuurła ale mi sie egzmin przypomniał xD

prawo handlowe, egzaminuje mnie ten słynny Kidyba, wchodzimy w trójkach.
w trójce ja karynka i taki grubcio. standardowo przed drzwiami gadka o życiu śmierci i nietrzymaniu moczu, grubcio 'cośtam sie uczył', karynka 'tylko skrypt, bo najlepszy a w kiąrzce to #!$%@? jest'
5 minut później
loksza siedzi ze łzami w oczach i 2
  • Odpowiedz