Wpis z mikrobloga

Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, że na tej stopie się rozumiemy, jednak dziś okazało się, że w skali roku jestem winny dziewczynie 210 zł (12 paczek Vines na rok, ponieważ kosztują ją 420 zł.

Odparłem natychmiastowo, że nawet na wżr tłumaczyli nam, że facet powinien zająć się zabezpieczeniem (prezerwatywami które też kosztują krocie) a kobiety tabletkami. Ona odparła, że to żaden argument i następny rok powinienem to ja kupować tabletki. Dodatkowo z wyrzutem krzyknęła, że wszyscy faceci powinni płacić rekompensatę swoim dziewczynom za psucie własnego zdrowia tabletkami, bo oni chcą tylko poużywać i zostawić.... :-/

Jak wy rozwiązujecie podział kosztów?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz jmuhha - Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, ...
źródło: comment_8d71IPcWBBwHSfjfrpQCwx4OMzt7bcb1.jpg

Waszym zdaniem

  • Podliczanie kosztów i dzielenie na pół 52.3% (1802)
  • Facet wszystko 4.3% (147)
  • Kobieta wszystko 7.8% (270)
  • Facet gumki, kobieta tabletki 35.6% (1224)

Oddanych głosów: 3443

  • 149
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: 210 zł... Ja #!$%@?ę, niech poprosi o leki w normalnej cenie. Moje tabletki Novynette kosztują 8.99 za jedno opakowanie, a doktor mi wypisuje potrójne, więc wychodzi taniej za 3 mc niż Twojej pannie za jedno opakowanie.
@jmuhha: wiem, dlatego staram się w miarę często badać powiązane z tym wskaźniki, plus basen i ogółem ruch, waga w normie, brak palenia, niejedzenie mięsa ani złych tłuszczy też ma tu swój udział

@malutka_Asienka: a ile czasu brałaś tabletki? ja biorę jeszcze inne hormony, bo mam chorą tarczycę i w sumie sama się dziwię, że wszystko dobrze działa od paru lat ;) szczerze mówiąc to lepiej niż przed

tabletki planuję
@malutka_Asienka:
mam na szczęście za darmo i lekarzy i badania :-D zaraz idę w sumie na badania, zerknę czy to mam jak nie to poproszę lekarza za tydzień o dodatkowe skierowanie, dzięki
kojarzę, że chyba jakieś 6-8 miesięcy temu to robiłam plus kiedyś z innej przyczyny miałam wszystkie badania związane z sercem i układem krążenia

a i miałam to też przed przepisaniem tabletek robione, przerażają mnie historie lasek, które idą po
uważaj kolego. Jak przestanie brać to będzie inna kobieta ;) te tabsy zmieniają w kobiecie nastroje, humory itp.

@trolljaskiniowy: @jmuhha: oczywiście, że zmieniają bo mieszają przy hormonach, które odpowiadają za właśnie takie rzeczy. Ludzie całkowicie to ignorują, a to jest bardzo ważne przecież. Laska na tabletach może być zupełnie inna kiedy je odstawi.