Wpis z mikrobloga

Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, że na tej stopie się rozumiemy, jednak dziś okazało się, że w skali roku jestem winny dziewczynie 210 zł (12 paczek Vines na rok, ponieważ kosztują ją 420 zł.

Odparłem natychmiastowo, że nawet na wżr tłumaczyli nam, że facet powinien zająć się zabezpieczeniem (prezerwatywami które też kosztują krocie) a kobiety tabletkami. Ona odparła, że to żaden argument i następny rok powinienem to ja kupować tabletki. Dodatkowo z wyrzutem krzyknęła, że wszyscy faceci powinni płacić rekompensatę swoim dziewczynom za psucie własnego zdrowia tabletkami, bo oni chcą tylko poużywać i zostawić.... :-/

Jak wy rozwiązujecie podział kosztów?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, ...

źródło: comment_8d71IPcWBBwHSfjfrpQCwx4OMzt7bcb1.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Podliczanie kosztów i dzielenie na pół 52.3% (1802)
  • Facet wszystko 4.3% (147)
  • Kobieta wszystko 7.8% (270)
  • Facet gumki, kobieta tabletki 35.6% (1224)

Oddanych głosów: 3443

  • 149
  • Odpowiedz
@jmuhha zacznij jej masować dupę podczas ruchania żeby zobaczyła że to jest przyjemne, potem zacznij od paru palców wkładanych w tyłek a za parę tygodni już będziesz ją posuwał w czoko bez gumek elegancko xD
  • Odpowiedz
@jmuhha: Płać połowę i nie dyskutuj. Ja płacę i nie narzekam. To i tak promocyjna cena jeśli się uwzględni się to, że różowe ponoszą skutki uboczne tabletek, a my sobie możemy spełniać fantazje creampie ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW na #!$%@? ci gumy jak laska bierze tabletki?
  • Odpowiedz
Niech daje na paliwo. Kolacje ściśle 50/50


@tygry: A to można robić jakoś inaczej jak jest się w związku "na poważnie"? xD Wszystko musi być 50/50 bo inaczej będą spiny.

przecież po to są właśnie przerwy - ochrona.


@SpokojnyPan: Ale 1999 to był 20 lat temu panie kolego.
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: tez miałam zakrzepicę po latach anty. Nie było stanu zagrożenia życia bo wyszło w badaniach, ale tabsy odstawiłam na dobre.
@ruok: brałam jakieś 10 lat. Nie przytyłam. Nie paliłam. Zwykła dieta (w tym 3 lata bez mięsa), czułam się ekstra. Teraz zdarzają mi się humorki w okolicach okresu.
@jmuhha: koszty tabsow zawsze na pół.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: jak będziecie miec razem kredyt hipoteczny i jedno z was straci pracę to drugie zacznie nosić łachmany bo nie dzielicie się kosztami zycia i nie pomagacie sobie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mieszkamy razem, nie mamy wspólnego konta, dlatego raz wykupuję receptę ja a raz on. Wydaje mi się to sprawiedliwe
  • Odpowiedz