Wpis z mikrobloga

Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, że na tej stopie się rozumiemy, jednak dziś okazało się, że w skali roku jestem winny dziewczynie 210 zł (12 paczek Vines na rok, ponieważ kosztują ją 420 zł.

Odparłem natychmiastowo, że nawet na wżr tłumaczyli nam, że facet powinien zająć się zabezpieczeniem (prezerwatywami które też kosztują krocie) a kobiety tabletkami. Ona odparła, że to żaden argument i następny rok powinienem to ja kupować tabletki. Dodatkowo z wyrzutem krzyknęła, że wszyscy faceci powinni płacić rekompensatę swoim dziewczynom za psucie własnego zdrowia tabletkami, bo oni chcą tylko poużywać i zostawić.... :-/

Jak wy rozwiązujecie podział kosztów?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
jmuhha - Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, ...

źródło: comment_8d71IPcWBBwHSfjfrpQCwx4OMzt7bcb1.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Podliczanie kosztów i dzielenie na pół 52.3% (1802)
  • Facet wszystko 4.3% (147)
  • Kobieta wszystko 7.8% (270)
  • Facet gumki, kobieta tabletki 35.6% (1224)

Oddanych głosów: 3443

  • 149
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@jmuhha: że wam się chce marnować energię na rozliczanie pieniądzy. Ja sama kupowałam przez lata i nawet mi przez myśl nie przyszło, żeby prosić niebieskiego o dokładanie sie(podobnie żałosne byłoby gdyby on chciał rozliczać drobne wydatki), fakt że mam teraz okropnie popsute zdrowie, ale za rekompensate uważam przeżyte zbliżenia, a nie pieniądze ¯(ツ)/¯. No ale kwestia związku, jeśli taką macie politykę ze wszystko rozliczacie to to też powinniście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@jmuhha: w życiu nie wpadłam na to, żeby zażądać od niebieskiego zwrotu kosztów tabletek - mimo wszystko, to ja mam z nich więcej plusów ( _) podział kobieta tabletki, mężczyzna gumki jest ok - przecież trzeba czasem zrobić przerwę od hormonów, a gumki potrafią być tak piekielnie drogie, że często w tę kilka tygodni facet wyda tyle, ile ja przez cały rok.

Jak mieszkamy razem, to problem z