Wpis z mikrobloga

Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, że na tej stopie się rozumiemy, jednak dziś okazało się, że w skali roku jestem winny dziewczynie 210 zł (12 paczek Vines na rok, ponieważ kosztują ją 420 zł.

Odparłem natychmiastowo, że nawet na wżr tłumaczyli nam, że facet powinien zająć się zabezpieczeniem (prezerwatywami które też kosztują krocie) a kobiety tabletkami. Ona odparła, że to żaden argument i następny rok powinienem to ja kupować tabletki. Dodatkowo z wyrzutem krzyknęła, że wszyscy faceci powinni płacić rekompensatę swoim dziewczynom za psucie własnego zdrowia tabletkami, bo oni chcą tylko poużywać i zostawić.... :-/

Jak wy rozwiązujecie podział kosztów?

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz jmuhha - Czy wasza różowa też każe wam się dokładać do tabletek?

Mirki, myślałem, ...
źródło: comment_8d71IPcWBBwHSfjfrpQCwx4OMzt7bcb1.jpg

Waszym zdaniem

  • Podliczanie kosztów i dzielenie na pół 52.3% (1802)
  • Facet wszystko 4.3% (147)
  • Kobieta wszystko 7.8% (270)
  • Facet gumki, kobieta tabletki 35.6% (1224)

Oddanych głosów: 3443

  • 149
@jmuhha: nie wiem jak jest u was ale zalozeniem tabletek jest, że używane są one ALBO gumki. Jasne jak ktos woli mieć pewność to mozna obie naraz. Ale jezeli tak nie robicie, no to chyba logoczne ze dzielicie koszty? Jakbyście uzywali tylko gumek to moglbys wnosic o to samo moim zdaniem
No i ma racje z psuciem zdrowia niestety. Parafrazując Starka "jesteśmy ograniczeni technologią szych czasów"