Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na starość stają się okropnymi psycho-katolo-prawakami.

Podejrzewam, że jest to zależne od takiej alienacji wśród znajomych, ponieważ taki Jaok czy Kukiz wywodzą się z grup powiązanych z muzyką rock/punk gdzie jednak większość posiada liberalne/lewicowe poglądy. Z czasem takie osoby tracą starych znajomych i nie są mile widziane w klubach czy pewnych knajpach oblężonych przez warszawskie środowiska liberalne.

Te osamotnienie i frustracja doprowadza ich do popadania w skrajności i walki "ze złymi lewakami", którymi są ich byli znajomi.

#bekazprawakow #neuropa #polityka
Clefairy - Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na...

źródło: comment_3aYHaYpSsY1ycG4Qe9RrksjKoy0nie0i.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko co wyszło źle, to wina PO, Żydów, spisków, sprzedaży Polski, kosmitów i #!$%@? wie czego... smutne, bo kiedyś był dla mnie wzorem dobroci (jest pedagogiem specjalnym, plus mój brat jest niepełnosprawny), nigdy nie miał nic do nikogo i był mega otwarty, bo dużo zwiedzał, czytał itp.


@Combini: Kurde, ciężko mi to sobie wyobrazić. Jesteś towarzyską osobą, podróżujesz, czytasz, masz umiarkowane poglądy i jesteś zdystansowany od sraczki politycznej - i
  • Odpowiedz
@Clefairy: Każda skrajność jest ZŁA, grunt to zachować w tym wszystkim trzeźwy pogląd na otaczający nas świat. Jaok obecnie odleciał i już chyba nie wróci.
  • Odpowiedz
@Maliszak: dla mnie to jest smutne co sie z jaokiem i pytą stało, kiedys byly rowne heheszki ze wszystkich a teraz :/, zastanawia mnie tylko czy on zawsze taki byl czy mu sie cos przestawilo w glowie
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Znasz polską scenę punkrockową? Bo Farben Lehre i KSU to mało reprezentacyjne przykłady.
Należy też rozróżnić zespoły grające punka, niezwiązane z ideologią i oiowców.
Punk to nie tylko anarchia i nihilizm - a już na pewno nie w każdej dziedzinie życia. Anarchia rodem z piosenki śpiewanej przez Karolaka to domena gówniarzy o niesprecyzowanych poglądach.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jestem muzykiem (przynajmniej w przyszłości chcę być) oraz mam poglądy i lewicowe, i prawicowe (choć troszeczkę bardziej lewicujące niż przeciętni Polacy) i tego nie zmienię. Duszę mam wolnościową, libertariańską i jestem za wolnością słowa dla wszystkich, nawet moich najgorszych wrogów. Nie zmienię się dla jakiejś władzy, której nienawidzę, czy to PO, czy PIS, czy nacjololo, czy regresywne lewactwo, co muzułmanów chce wpuszczać.
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na starość stają się okropnymi psycho-katolo-prawakami.


@Clefairy: każdy na starość "ośleje" to nie jest przypadłość Kukiza z uwagi na przynależność prawicową czy lewicową tylko taki wiek. Lis czy Janda też zwariowali ze złości na starość.
  • Odpowiedz
@Clefairy: @kult_cwaniaka: Meh, #!$%@?. To samo można powiedzieć w drugą stronę. Dlaczego ludzie o niegdyś "umiarkowanych" centro-lewicowych poglądach na starość stają się psycho-antykatolo-pederastami? Zresztą, w jedną i drugą stronę to jest kretyńska generalizacja, bo wystarczy sobie wziąć przykład takiego Leszka Millera. Czy chociażby Lecha Wałęsy XD

@Pawu1on: @utopjec: Trudno go nie uznać za szura. Gość po prostu krzyczy, żeby krzyczeć, żeby manifestować jaki to on nie jest antypisowski. I z tymi przejęzyczeniami to tak średnio bym powiedział, facet jest po prostu idiotą. Teraz już się tej stronie politycznej znudziło, ale do całkiem niedawna środowisko PO-N było kojarzone raczej z darcia ryja "kon-sty-tu-cja" na wiecach. No i spoko, ale swego czasu Petru napisał posta na tweeterze, że nasza konstytucja "o którą tak walczą" ma już 225 lat XDD Później było edytowanie posta kilka razy, chyba ktoś mu powiedział, że nie do końca tak jest.

@miki4ever: Czy Petru ma jakiekolwiek poglądy? Nawet nie wiedziałem, że ma program. Sprawdziłem go nawet - facet optuje za wprowadzeniem Euro i utrzymaniem obecnych cen przy sztywnym kursie. Jeśli to nie jest gospodarka centralnie
  • Odpowiedz
@Majku_
@czynastolatek
Trzeba zaznaczyć, że spora część (jeśli nie znaczna większość) popularnych zespołów polskiego punka śpiewała piosenki nie prezentujące głębszych poglądów. Ewidentnie lewicowy punk to bardziej zachód, a polskie dzieciaki symbole takie jak anarchistyczne "A" przyjmowały z całym zestawem punkowych akcesoriów niejednokrotnie nie wiedząc co za bardzo oznacza. Zauważalny był właśnie taki trend "zostaje punkowcem bo to fajnie wygląda i muzyka jakaś nowa, inna". Mało, który dzieciak jest tak oczytany
  • Odpowiedz
Trudno go nie uznać za szura. Gość po prostu krzyczy, żeby krzyczeć, żeby manifestować jaki to on nie jest antypisowski


@mecenas_z_piaseczna: No tak, każdy jest szurem, bo krzyczy przeciwko PiS-owi. Tylko szury krzyczą i tylko przeciwko PiS. Argument nie do podważenia. Dawaj jakieś jego szurowskie hasło. Chociaż jedno.

Nie, lapsus językowy albo przeinaczenie faktów historycznych nie jest szuryzmem.
  • Odpowiedz
@utopjec: Szuryzmem jest samo sformułowanie "opozycja totalna", z którym się taki Petru utożsamia, z czym się nie kryje. To jest wręcz definicja szuryzmu.

No tak, każdy jest szurem, bo krzyczy przeciwko PiS-owi. Tylko szury krzyczą i tylko przeciwko PiS. Argument nie do podważenia.


Meh, sam te spór o konstytucję to był typowy objaw szuryzmu. Facet nawet nie wie, w którym roku uchwalono konstytucję, ale drze mordę o tym, jak to
  • Odpowiedz