Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na starość stają się okropnymi psycho-katolo-prawakami.

Podejrzewam, że jest to zależne od takiej alienacji wśród znajomych, ponieważ taki Jaok czy Kukiz wywodzą się z grup powiązanych z muzyką rock/punk gdzie jednak większość posiada liberalne/lewicowe poglądy. Z czasem takie osoby tracą starych znajomych i nie są mile widziane w klubach czy pewnych knajpach oblężonych przez warszawskie środowiska liberalne.

Te osamotnienie i frustracja doprowadza ich do popadania w skrajności i walki "ze złymi lewakami", którymi są ich byli znajomi.

#bekazprawakow #neuropa #polityka
Clefairy - Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na...

źródło: comment_3aYHaYpSsY1ycG4Qe9RrksjKoy0nie0i.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: plot twist: po prostu kiedyś w modzie były poglądy lewicowe, a oni zawsze uprawiali surfing po grzywach fal głównego nurtu
#gimbusynieznajo ale w czasach swietnosci kukiza koszulka z che guevarą byla cool, studenciaki i licbusiaki bylli czesto brudasami, sluchali jakiejs nirvany na kiju, pidzamy p---o, kazika, na ulicach wiekszych miast krolowaly trampki i arafatki i o zgrozo glany
teraz nie ma czasów, prym wiedzie prawactwo a oni
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna:
Nie rozumiem, to jak ktoś wie, że 2+2=4, a nie zna historii arytmetyki, to znaczy, że nic nie wie? Bycie historycznym analfabetą nie oznacza automatycznego szuryzmu.

Ale wiesz, że termin totalna opozycja został wymyślony przez PiS na użytek propagandy?
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że termin totalna opozycja został wymyślony przez PiS na użytek propagandy?


@utopjec: https://polskatimes.pl/grzegorz-schetyna-bedziemy-opozycja-totalna-bedziemy-przeszkadzac-w-niszczeniu-kraju/ar/9441037

Pozdrawiam cieplutko. I trąbiły o tym wszystkie media, nawet były filmy ze Schetyną, który to mówi. Teraz pewnie rzucisz coś o wyciąganiu zdań z kontekstu, albo wyciągniesz inny, c--j warty argument z
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna: Z tym Schetyną to nie wiedziałem. Sam na siebie ukuł miecz.

Natomiast nadal nie podałeś ani jednego argumentu. Wg twojej definicji każdego polityka wobec tego można nazwać szurystą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: A mój ojciec nie jest jedynym przypadkiem. Mi się wydaje, że po prostu oni myślą, że wszystko co złe wydarzyło się po transformacji (czyli jak stali się dorośli, bo ja na przykład jestem rocznik 91, wiec akurat się wstrzela) i obwiniają wszystkich dookoła, a nie siebie, dlatego PiS ze swoimi tekstami i populizmem idealnie trafił w takich zmęczonych życiem ludzi, bo walczy z wiatrakami. Stąd spiski, żydokomuna i takie
  • Odpowiedz
@Clefairy: mysle ze czesciowo mozesz miec racje. Srodowiska konserwatywne to wiekszosci mąż+żona+dziecko, a im nie w głowie klubing, imprezy czy nawet jakis sport, tylko praca>dom.
Co wiecej wszedzie dookola slychac lewicowe p---------e, kazde korpo jest lewicowe, wiec bedac samotnym konserwatysta, szczegolnie ateista, faktycznie moze cie dopasc zwatpienie patrzac na otaczajace s----------e swiata, a twoja sprawa moze zaczac sie pochlaniac
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: Nie wiem, czy tacy ludzie koniecznie będą osamotnieni. Mam na wydziale (eksoc, czyli raczej lewicowe środowisko) gościa, który trzyma ze Szturmowcami/Autonomami. W ogóle tego nie kryje, a nikt mu złego słowa nie powiedział, jest raczej akceptowany.
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: Ja sam mam kumpla, który jest wiernym wyborcą kolejnych iteracji PO i jakoś nie przeszkadza mi to w spotykaniu się z nim, rozmawianiu, piciu, graniu i innych rzeczach, które zwykle robi się z kumplami. Gdybym miał się obracać w towarzystwie samych Narodowych Radykałów, to musiałbym skończyć ze studiami, zerwać kontakty z rodziną i zamknąć się w piwnicy, by krzyczeć do szczurów o Wielkiej Polsce ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@highlander: Mi się wydaje, że wszystkie partie centroliberalne to taka przykrywka dla PO, które próbuje za każdym razem wyłapać dodatkowy elektorat.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Logika prawaków:
1. Ktoś naśmiewa się z wizerunku Maryi tworząc prześmiewczy obrazek
2. Drzyj mordę, BO TAK NIE WOLNO
3. Stwórz obrazek mogący obrażać osoby o ogólnie pojętych poglądach lewicowych i homo, trans, BO MI WOLNO
4. Wyjebongo
5. Prawacy w dalszym ciągu urządzają szykany na osoby o poglądach lewicowych i osobach homo
  • Odpowiedz
@Metaforzysta: Logika lewaków
1. Ktoś mówi że czarni kradną i są agresywni.
2. Drzyj mordę że tak nie wolno bo to rasizm
3. Stwórz obrazek naśmiewający się z ze zwolenników posiadania broni. BO MI WOLNO
4. Wyjebongo
5. Lewactwo w dalszym ciągu urządza szykany na osoby o
  • Odpowiedz