Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na starość stają się okropnymi psycho-katolo-prawakami.

Podejrzewam, że jest to zależne od takiej alienacji wśród znajomych, ponieważ taki Jaok czy Kukiz wywodzą się z grup powiązanych z muzyką rock/punk gdzie jednak większość posiada liberalne/lewicowe poglądy. Z czasem takie osoby tracą starych znajomych i nie są mile widziane w klubach czy pewnych knajpach oblężonych przez warszawskie środowiska liberalne.

Te osamotnienie i frustracja doprowadza ich do popadania w skrajności i walki "ze złymi lewakami", którymi są ich byli znajomi.

#bekazprawakow #neuropa #polityka
Clefairy - Zauważyliście, że ci "umiarkowani" centro-prawicowcy jak Jaok czy Kukiz na...

źródło: comment_3aYHaYpSsY1ycG4Qe9RrksjKoy0nie0i.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: nie przepadałem za nim nigdy, ale teraz ewidentnie przydałaby mu się pomoc bo mocno się pogubił, niestety to że beton mu przyklaskuje sprawia, że nie dostrzega poważnego problemu jaki ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Z tym że Jaok nawet nie zawsze był centroprawicowy, o ile pamiętam to w 2007 i 2011 prawdopodobnie głosował na PO.


@AliShaheedMuhammad: No to właśnie potwierdziłeś, że był centroprawicowy.
Ale skoro teraz popiera PiS, to już nie jest.
  • Odpowiedz
petru to jest tego kalibru kapitalista jakim tusk byl przed wyborami. ale wierzcie w niego dalej


@highlander: a, czyli jak fakty się nie zgadzają, zaczynasz wymyślać drugie dno. Bo oczywiście przez swoją folię na głowę potrafisz sondować rzeczywiste intencje ludzi. Może nawet lepiej znasz Petru od niego samego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@widzialem_juz_wszystko: w 1996 roku chyba tolerancja miała politycznie inne znaczenie, aniżeli obecnie. Chyba, że miał na myśli dokładnie to, czemu się teraz sprzeciwia. Nie mam czasu buszować na podanym przez Ciebie fb, a Ty pewnie znasz ten artykuł, wypowiedz się zatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Clefairy: Jakbym widział mojego ojca. Jak był młody to na Jarociny jeździł, pił na melinach, moja babcia mówiła mi, że kiedyś uciekł z domu na koncert w Katowicach (mieszkali już wtedy w Gdyni xD). Ziomki punki, muzyka też punkowa. Jego ziomki się ogarnęły, własne firmy, dobre pieniądze, mój ojciec dość późno skumał, że musi się wziąć za siebie, ale się ogarnął. Teraz widzę, że jego kumple ciągle gdzieś razem jeżdżą,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utopjec: tak tak. In petru we trust. Czlowiek ktory nie potrafi powiedziec jednego zdania bez bledu merytorycznego mialby sterowac krajem. Razem ze szroderingerami wielgusami. Szury jak palikoty
  • Odpowiedz
@highlander: Znasz w ogóle znaczenie pojęcie słowa "szuryzm"? Moim zdaniem nie. Poszukaj w definicji tego słowa coś o pomyłkach. Jak nie znajdziesz, to nie wracaj z kolejnym chaotycznym komentarzem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utopjec: znam. I to sa wlasnie te partie palikoty, nowoczesne i wiosny z szurowymi wyborcami. Obiecanki macanki a glupiemu radość. Widze ze trafilem na wyborce tak wiec nie bede dalej niepokoil.
  • Odpowiedz