Wpis z mikrobloga

377867,32 - 6,12 = 377861,20

Dystans: 6.12 km
Wertykalnie: 558m(↑238m/↓320m)
Czas: ◷00:41:23
Tempo: 6:46 min/km

Mój ulubiony dzień na bieganie. ()

Pozwoliłam sobie troszeczkę pospać, dlatego z domu wyszłam już dość późnym popołudniem bo o 9 #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º) Prognoza pogody mówiła, że troszku mocniej wieje i temperatura odczuwalna to cały jeden stopień. Kłamała. Wiało naprawdę delikatnie i było zdecydowanie cieplej. Komfortowo wręcz.

Sam bieg? Trzeci dzień biegania pod rząd + wczorajsza sauna = brak fajerwerków. Ot co. Ważne że jest to mój kolejny mały kroczek do przodu. ()

Miłej niedzieli Mirki! ʕʔ

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BenzoesanSodu: (,) Kurczę Panie Benzo, naprawdę smuteczek mocno że nie biegasz i każdego dnia trzymam tak samo mocno kicuki, żeby Ci się ta noga naprawiła...
  • Odpowiedz
@michal0110: A ja z kolei własnie nie umiem się zebrać do biegania wieczorem. A 9 rano to już naprawdę późno, liczę że kwestia 2-3 tygodni i wrócę w końcu do biegania o 5 rano. ( ͡º ͜ʖ͡º)

powodzenia w progresie!


Bardzo dziękuję, przyda się! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: jest już o niebo lepiej bo ledwo coś odczuwam w niej ale jeszcze się wstrzymam, żeby nie powrócił ten ból i żeby nie wylecieć na dłużej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jeszcze się wstrzymam, żeby nie powrócił ten ból i żeby nie wylecieć na dłużej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BenzoesanSodu: I za takie kierowanie się rozumiem bardzo szanuję! Będzie dobrze! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: Dlatego stwierdziłem, że ten jeden dzień dzisiaj mi nic nie pomoże a może zepsuć wszystko. Planowo od jutra spróbuję coś pobiegać, chociaż 5-10 km ()
  • Odpowiedz
@Kinja Ja nigdy nie mogłem się przełamać, aby biegać od rana :)


@michal0110: przełam się, bo warto!
A od dobrych paru tygodni 5 rano to nie noc, już nawet czołówki nie zakładam ( )
  • Odpowiedz