Wpis z mikrobloga

Jestem drugi miesiąc na bezrobociu i wniosek wyciągnąłem następujący: to jest kompletnie niekorzystne. Nie rozumiem jak można chcieć pół roku wolnego, przecież ześwirować można xD Przez pierwszy miesiąc rzeczywiście się odpoczywa, na początku jest fajnie, delektowanie się snem, wolnym czasem. Później to już męczarnia, energia rozsadza. No ale syty głodnego nie zrozumie xD

#przemyslenia #pracbaza #bezrobocie #niepopularnaopinia
  • 105
  • Odpowiedz
@Kreation: Mix/mastering audio, montaż wideo, marketing, wiedza z większości dziedzin IT, języki obce, grafika, nauka gry na instrumencie, hobbystyczne lutnictwo. Cokolwiek, nawet książki związane z inwestowaniem na giełdzie. Większość rzeczy, którymi się jaram lub jarałem pozwala na rozwój przy pomocy internetu.
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc a ja po roku wolnego (urlop macierzynski) się przyzwyczaiłam. Jest masa rzeczy do robienia w domu: przekonywanie ogródka itp. Teraz sie zastanawiam kiedy znajde na to czas, gdy wrócę do pracy
  • Odpowiedz
Zawsze ciekawili mnie ludzie którzy nie potrafią sobie organizowac zajęć xd
Znajdz sobie hobby mozna porobić cos fajnego jest 173737x mozliwosci xd
Oczywiscie bez kasy moze byc problem ale nie o tym rozmawiamy
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: Jak chcesz żeby każdy dzień wyglądała jak typowa sobota to faktycznie można ześwirować. Ale jak się znajdzie jakiś cel to może to być przyjemne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: lamus. Parę lat temu odłożyłem trochę kasy i trochę pokombinowałem z robotą, że miałem cały czas płacone składki itp. i dzięki temu siedziałem w domu jakieś półtora roku nie robiąc nic. Jak przyszedł dzień, że musiałem wrócić do pracy to się prawie rozpłakałem z żalu. Ja mógłbym robić nic do końca życia i byłbym #!$%@? szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: ludzie siedzą na bezrobociu, bo przeważnie nie przepracowali kilku dni, albo #!$%@? w gównorobocie gdzie byli pomiatani bez perspektyw i mieli dosyć i im pozosał uraz, z drugiej strony są tacy którzy muszą pracować, bo ich ciągnie do robienia czegoś, bo nie są w stanie zorganizować sobie wolnego czasu.. jedni i drudzy to trochę o patologię zahacza, bo pracujesz żeby żyć, a nie zyjesz żeby pracować..
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: też chciałbym nie mieć nic do roboty,wtedy w pracy nie musiałbym myśleć o tych wszystkich zajebistych rzeczach które mógłbym porobić gdybym nie gnił w robocie jak jakiś niewolnik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cobytuzjesc: Przesadzasz. Ja tam zawsze po 8 tygodniach pracy mam 8 tygodni urlopu :D w sumie wychodzi pół roku wolnego. I potrafię się nie nudzić () Chyba właśnie po to wymyślono hobby ( )
  • Odpowiedz