Wpis z mikrobloga

  • 146
No #!$%@? mać. #pkp ja jestem w stanie zrozumieć, że jesteśmy dzikim krajem i można sprzedać więcej biletów niż jest miejsc siedzących podróżnym, ale żeby #!$%@? sprzedać 2 razy więcej biletów dla rowerów niż jest miejsc na nie w wagonie rowerowym to trzeba być po prostu od urodzenia zjebem.

#tlk #pociagi #kolej #pociag #podroze #podroz #rower #rowery #kolarstwo
gobi12 - No #!$%@? mać. #pkp ja jestem w stanie zrozumieć, że jesteśmy dzikim krajem ...

źródło: comment_IDbtGUqysEp4X1gQjP5Fpg2HoQ7HuUTt.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@gobi12 dzięki za ostrzeżenie. Jak bede planował wyjazd w "długi weekend" zrobię dzień zapasu przed i dzień zapasu po ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gobi12: ciekawe co byś pisał, gdyby się okazało, że wszystkie miejsca wykupione pół roku temu i się nie załapałeś. Jeździłem wielokrotnie i po prostu jak jedziesz gdzieś z rowerem to godzisz się na takie niedogodności. Albo nie jedziesz. Zrozumcie, że w sezonie chętnych zawsze jest więcej niż tych śmiesznych miejsc. A tak w ogóle to ciesz się, że przedział rowerowy nie okazał się tym śmiesznym gównem z trzema hakami ( ͡
  • Odpowiedz
Jakbyś chciał pojeździć rowerem po Chile to byś śrubę wodną montował do roweru, żeby przejechać na nim ocean?

@gobi12: wynająłbym #!$%@? na miejscu, a nie targał jakiegoś grata przez pół świata.
  • Odpowiedz