Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #wynajem #mieszkanie #dom #hotel #kemping

sex tylko gdzie?

Witam, mam problem. Chce zrobic fc z moja dziewczyna tylko mam ogromny problem. Jest z kim, jest czym, jest zaufanie tylko nie ma gdzie -.- kolega dawał mi wymyslne rady typu wez ja pod namiot tylko gdzie ja ją wyciagne jak jeszcze nie mam prawka bo dopiero robie, u mnie w domu odpada bo mam pokoj w takim dziwnym ustawieniu ze by mogła przez niego przejsc moja babka a o rodzicach nawet nie wspomne bo by wchodzili "zapytac" czy nie jestesmy głodni, robic #!$%@? wywiady etc a tak naprawde by sie upewniali ze sie nie bzykamy. Kolejna opcja zabranie ja np do łodzi gdyz czesto bywam tak w celu grania na gitarze i zostaje hotel ale to takie typowe a chce byc wyjatkowy. U niej w domu by było podbnie, tez by wchodzili a nie znam reakcji jej ojca, nie chce z nim spiec na starcie. Zostaje spacer i ewentualnie noc pod gołym niebem ale jesli ona nocuje u mnie w miescie to mieszka u babci to tez #!$%@? bo babka sie zczai ze bedziemy sie kochac i cały misterny plan w #!$%@?.


http://www.podrywaj.org/forum/sex_tylko_gdzie
  • 1