Wpis z mikrobloga

@camaro98: Dzbanie, serio nie widzisz różnicy w widoczności tych samochodów? Za te chińskie gównoledy powinni od razu do sztumu ludzi pakować. Jak jest słoneczny dzień to pal licho, tak jakby jechał bez świateł, ale tylko zrobi się szaro i #!$%@? widać typa. Jak po swoim pasie leci to pół biedy, trzeba tylko orientować się przy wyprzedzaniu ale ilu to ja kretynów na prostej trasie 150km dziennie widzę jadących na "ledach" i
@dedik: autentyczna sytuacja. pojechałem z kumplem obejrzeć auto bo zamierzał kupić. Janusz chwali jak to nie dbał o golfa IV :)
wymieniał wyposażenie, zarówno fabryczne jak i przez niego dodane. oczywiście w zderzaku ledy z biedronki. kumpel się zdecydował wziąć bo faktycznie dbany egzemplarz i z 1.9 tdi czyli mało pali + części dostępne wszędzie i samemu naprawimy.
umowy spisane, hajs zapłacony to wsiada i ma odjeżdżać a Janusz "panie, nie
No właśnie myśle ze w większości państw to nie jest wymagane a wielkie koncerny nie przygotowywały by specjalnie takiego czegoś dla niewielkiej ilości rynków, m. in. Polszy. Być może się mylę ale naprawdę w pochmurne dni, dużo szybciej można zobaczyć nadjeżdżający samochód, właśnie dzięki obowiązku jazdy na światłach (zwłaszcza samochody w ciemnych kolorach)
a jesteś ślepy ze nie widzisz samochodu w dzień XD? obowiązek świateł 24h jest straszne głupi, słoneczny dzień i auta na światłach XD jak w słabej komedii


@camaro98: Ja ostatnio przechodziłem przez pasy, a tu nagle znikąd pojawił się szary samochód, który był na zasranych ledach, więc miałem farta, że przejście było przedzielone wysepką ( ͡° ʖ̯ ͡°)