Wpis z mikrobloga

Jak ja bym chciał wygrać w totka i mieć #!$%@? na to wszystko. Nie martwić się, nie tyrać całe dnie. Kupiłbym sobie domek nad jeziorem, łowił ryby, pił piwo i się z was POLSKIE FRAJERY ŚMIAŁ.
#gownowpis #pracbaza
  • 37
  • Odpowiedz
@imajoke: co drugi Polak myśli jak ty, tylko szkoda, że granie w totka to tak zwany "podatek od głupoty".

Mike Catalano z Wydziału Matematyki na Dakota Wesleyan University mówił agencji Associated Press, że jest 50-krotnie większe prawdopodobieństwo, że trafi nas piorun niż że wygramy na loterii, biorąc pod uwagę, że w 90 osób rocznie w USA razi piorun. Podobnie mamy 8 tysięcy razy większe szanse, że zostaniemy zamordowani lub 20
  • Odpowiedz
@4kroki: Wszystko zależy od gry. Opisany przykład to pewnie Powerball albo Mega Millions. Prawdopodobieństwo wygrania w PowerBall to 1 do 292 mln, to jest mniej niż dostępny w Polsce EuroJackpot (1 do 94 mln).

Natomiast, jeśli kogoś zadowalają niskie wygrane (rzędu 200-300 tysięcy zł), to w Mini Lotto grając systemem siedmiu liczb prawdopodobieństwo wynosi już 1 do 40 tysięcy. I to porównać można do wybrania 1 osoby z pełnego kibiców
  • Odpowiedz
@int: no dobra, tylko że wciąż większe szanse na wygraną zmniejszają twoje szanse, bo wygrywa więcej ludzi. Ostatnie wygrane to po 150 tys zł, a tak jak już wspomniałeś nie są to porażające kwoty jak w przypadku dużego lotka
  • Odpowiedz
i znudziłoby ci się po tygodniu


@PostironicznyPowerUser: zalezy komu. ja bym za robota, a przede wszystkim #!$%@? iludzmi sie tam znajduajcymi, bym nie tesknil. mialbym co robic. tyle seriali filmow do obejrzenia, a tych lepszych kilkukrotnie! nie mowiac o ksiazkach. dalej: rower, basen, silka, spacery z psem, albo zwykle drzemki w deszczowy dzionek () tyleee mozliwosci.
  • Odpowiedz
i tak by ci się znudziło, perspektywa takiego życia by cię w końcu pokonała


@PostironicznyPowerUser: smiem watpic. nie znasz mnie. ja sie nie potrafie nudzic ani dogadywac z ludzmi. ja nie czerpie przyjemnosci z przebywania z ludzmi innymi niz ci z rodziny. ci z rodziny przynajmniej mniej nie gnoja i nie ponizaja.

kupilbym se psa i mialbym co robic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak ja bym chciał wygrać w totka i mieć #!$%@? na to wszystko. Nie martwić się, nie tyrać całe dnie. Kupiłbym sobie domek nad jeziorem, łowił ryby, pił piwo i się z was POLSKIE FRAJERY ŚMIAŁ.

#gownowpis #pracbaza

@imajoke: typowy obraz nieudacznika, który żyje fantazją o mannie z nieba. Weź sobie do siebie fakt, że nikt niczego nie zrobi za ciebie i nie da ci za
  • Odpowiedz