Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesteś amebą. A kiedy #!$%@? mieli strajkować? W wakacje?


@WarmWeather: Najlepiej jakby poszukali lepszej roboty, skoro im źle. Popierałbym ten strajk, gdyby oprócz "dajcie wincyj kasy" mieli jakieś normalniejsze postulaty. Choćby zniesienie karty nauczyciela, wprowadzenie trochę wolnego rynku.

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi.


@Rozbojnik_Alibaba: Wiec według Ciebie, każdemu kto strajkuje z automatu
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba:

Nie wiem, czy jest czym się spinać.

Sytuacja w edukacji jest doskonale znana i w większości na specjalizacje nauczycielskie idą odpady na roku, które były zbyt słabe aby dostać się na doktorat na uczelni, nie mające pomysłu na siebie a że trzeba dorobić sobie filozofię to zaczyna być mowa o 'nauczycielskiej misji'. Oczywiście w tej grupie są chlubne wyjątki.

Ludzie dobrzy w swoim fachu szybko znajdą lepszą pracę w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chlebakk: ja nie mowie ze 500+ jest dobre, bo rozdawnictwo jest właśnie bardzo złe. Chodzi mi o to że nie podoba mi się jak przez ten strajk uczniowie mają przerąbane.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
taki obraz Polaków gdzie 1k zł podwyżki to #!$%@? astronomiczna podwyżka xD

@stjimmy: 40% podwyzki netto bez zmiany kwalifikacji, obowiązków czy czego-#!$%@?-kolwiek to astronomiczna podwyzka. Ciesze sie ze 1k to dla ciebie waciki, dla mnie to w #!$%@?, za 1k to bym sobie kawalerke w mniejszym miescie wynajął...
  • Odpowiedz
@lwonly: jednym z gównoargumentów przeciwko strajkującym jest "to zmień pracę", wobec tego jak się nie podoba, że nauczyciele walczą o swoje, proponuję przepisać gówniaki do prywatnych szkół. Oczywiście jak kogoś nie stać to niech zmieni pracę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinbad_: ja nie mowie że rząd jest dobry, nie #!$%@?ło mnie XD nasz rząd zbyt dużą lache na to położył aby ich nie winić. Chodzi mi o to że mega nie podoba mi się że to i tak najbardziej obrywają uczniowie..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnieWhite: ej, ja nie mowie zmień pracę. Nauczyciel to bardzo ważna część społeczeństwa, mi jedynie chodzi o to że według mnie termin tego mógłby być inny, bo tak to na serio współczuję maturzysta że względu na to jaki stres przechodzą.
  • Odpowiedz