Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas r----ć w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarmWeather: propsy że ci się chce dalej kłócić z gimbusami, większość to dzieci które nienawidzą nauczycieli. Nieważne jakie argumenty podasz to i tak nie zmienia zdania bo dostali ostatnio pałe z przyry więc każdy nauczyciel to nierób itp

Stan edukacji w Polsce jest tragiczny a pensja dla nauczyciela jest tak śmieszna, że aż strach.
W normalnym kraju nauczyciele zarabiają 4-5k euro, zależnie od typu uczelni.

Nie dziwota więc że ogarnięci
  • Odpowiedz
daj źródła


@Czarny_Kot_: raport Pearsona www.edmide.gr/anakoinoseis/The-Learning-Curve-Report-2014%20(1).PDF

Nieważne jakie argumenty podasz to i tak nie zmienia zdania bo dostali ostatnio pałe z przyry więc każdy nauczyciel to nierób itp

Stan edukacji w Polsce jest tragiczny a pensja dla nauczyciela jest tak śmieszna, że
  • Odpowiedz
@motorcycleman: historia pokazuje, że jest raczej odwrotnie - jaka płaca taka praca. Biedna pensja będzie odstraszać ogarnięte jednostki od pracy nauczyciela, zostaną te mało ambitne i tyle samo będą od siebie dawać. Czyli wszystko jest dobrze po co zmieniać cokolwiek xD
  • Odpowiedz
historia pokazuje, że jest raczej odwrotnie - jaka płaca taka praca.

@Cooldawg: gdzie to pokazuje?

nie napisałem, że nie dałbym im podwyżki. dałbym - nawet o połowę. tym, którzy na nią zasługują.
i tu ponawiam pytanie - jakie masz doświadczenie związane z sektorem edukacji? zawodowe? rodzinne (dzieci), czy tylko własne (jako ucznia rozumującego właściwie po dziecięcemu)?
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba: ja popieram podwyżki, ale wzięcie maturzystów na zakładników to był cios poniżej pasa. Wszyscy którzy w tym partycypowali powinni zostać zwolnieni dyscyplinarnie z zakazem pracy w zawodzie. Podwyżki dla nowych nauczycieli i za 3-4 lata będziemy mieli lepszą edukację
  • Odpowiedz
@VeleiN szczerze, myślisz, że ktokolwiek zwróciłby uwagę na ten strajk podczas wakacji? Tak szczerze. Prócz osób które mają jakieś poprawki wszyscy by mieli to w chuju jak w styczniu.
  • Odpowiedz
@motorcycleman: a gdzie jest tak jak piszesz, że jaka praca taka płaca? Może w ministerstwie? Dostają przecież dobre pieniądze, muszą robić dobrą robotę. Czy może u pielęgniarek? Muszą mieć mega lajtową nieodpowiedzialną pracę skoro tak mało zarabiają.

Związek z oświatą? 4 lata w OKE (już nie), wybacz, że nie powiem którym. Jedno dziecko, ale w szkole prywatnej ;) Mam prawo wypowiadać się na temat pensji, czy nie?
  • Odpowiedz
Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

@Rozbojnik_Alibaba: Nie potrafię pojąć skąd ten brak znajomości podstaw ekonomii u wielu ludzi :D Przecież to nie jakiś zły Kaczyński by płacił za te podwyżki, ale każdy Polak z osobna w swoich podatkach i daninach. Z punktu widzenia przeciętnego człowieka tak duże podwyżki nie miały sensu.
  • Odpowiedz
a gdzie jest tak jak piszesz, że jaka praca taka płaca?


@Cooldawg: chociażby u mnie w firmie. sektor publiczny zawsze będzie zarabiał gorzej niż adekwatne stanowiska w sektorze prywatnym.co do zarobków pielęgniarek - zobacz ile zarabiają w sektorze prywatnym. ale i wymagania wobec nich są większe.

doświadczenie - nie chodziło mi o odbieranie głosu. to nie ja tu wyzywam od debili (a przynajmniej nie zaczynam, jedynie bluzgam bluzgających)
  • Odpowiedz