Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesteś amebą. A kiedy #!$%@? mieli strajkować? W wakacje?


@WarmWeather: jesteś amebą. Jakie #!$%@? wakacje xD Zdajesz sobie sprawę co jest po wakacjach? Kolejny rok szkolny xD więc zamiast zaczynać strajk przed końcem roku, kiedy licealiści mają egzaminy które wpłyną na ich dalsze życie, nauczyciele mogą strajkować od 1 września.
  • Odpowiedz
@lwonly: aż Ci cytat wrzucę z FB:

Do wszystkich którzy płaczą dlaczego nauczyciele strajkują teraz i co z ich BOMBELKAMI xD bardzo dobre podsumowanie. Zastanówcie się na kogo powinniście być źli
  • Odpowiedz
1. Nauczyciele już w zeszłym roku mówią, że potrzeba podwyżek - rząd ma #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@sinbad_: Ministerstwo Edukacji Narodowej podtrzymuje deklarację wprowadzenia plany podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli o ok. 15,8 % w ciągu trzech lat. Pierwszy wzrost płacy nastąpił 1 kwietnia 2018 r., a kolejne podwyżki planowane są na styczeń 2019 r. oraz styczeń 2020 r.

Data publikacji:
16 maja 2018 r.
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: dlaczego nauczycieli mają oceniać ludzie, którzy się nie znają? Dodatkowo ludzie, którzy z założenia są wrogo nastawieni do osoby, która zadaje jej pracę domowe czy mowi, ze ich bombelek zle sie uczy? Jeśli ktoś ma oceniać nauczyciela, to powinien to robić specjalista. Usunąć kartę nauczyciela, zaorać podstawę programową. Ale ocenianie broń boże przez uczniów. Wtedy byle jaki nauczyciel, aby był wyluzowany i wystarczy do dobrej oceny.
  • Odpowiedz
@Cooldawg: no i w tym tkwi problem, jak nauczyciele są stronniczy i się rządzą to spoko, ale jak to samo chcemy dać uczniom i rodzicom to zaczyna się kwik, albo nikt nie ma władzy absolutnej i robimy system jak w bodaj finlandii-nie ma sprawdzianów i zadań domowych lub skrajne ograniczenie tychże, albo dajemy władze wszystkim i albo się dogadają i będą uczciwie oceniać albo niech się pozabijają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehexdlollmao: Ja bym tak szczerze wolał reformę rozłożona na 10-20 nawet lat niż jedne przeoranie które w praktyce jak zawsze kończy się chaosem w szkołach.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Naprawde #!$%@? mam na nauczycieli od tego momentu. Pauka sie przegla. Niech strajkuja, niech walcza, ale celowe udupianie mlodego pokolenia to strzal pysk ode mnie i wielu wielu innych.
  • Odpowiedz